Detektyw Niemcy

Detektywi JANDA w Niemczech - Agencja detektywistyczna działająca na terenie Niemiec - Detektyw Niemcy


Agencja detektywistyczna JANDA od kilku lat prowadzi śledztwa, obserwacje i badania w Niemczech.

Detektyw Janda w Niemczech

Jeśli potrzebujecie pomocy detektywa w Niemczech - Zdrada, oszustwo, niewierność, kradzież, wyłudzenia, nadużywanie zwolnień lekarskich – Detektyw JANDA da Państwu pewność!

W trakcie bezpłatnej konsultacji zaprezentujemy Państwu różne możliwości naszej pracy detektywistycznej w Niemczech.

Spotkania i szkolenia detektywistyczne w Niemczech

Pani Anna JANDA od lat uczestniczy w spotkaniach i szkoleniach detektywistycznych na terenie Niemiec. Dzięki tym spotkaniom pani JANDA osobiście wybiera partnerów z wielu detektywów z całych Niemiec. Nie ma znaczenie w której części Niemiec nas potrzebujecie, będziemy zawsze dostępni, 24 godziny na dobę, do Waszej dyspozycji. Jako doświadczeni detektywi w Niemczech towarzyszymy Państwu na każdym kroku, od początku aż do momentu rozwiązania problemu. Wspieramy i doradzamy.

Detektyw JANDA współpracuje z wieloma doświadczonymi detektywami w Niemczech. To właśnie dzięki tej współpracy możemy w ciągu kilku godzin podjąć zlecenie na terenie całych Niemiec, gdzie właśnie niemieckim detektywom znana jest mentalność i kultura ludzi oraz obyczaje. Gdzie znajomość topografii dla niemieckich detektywów jest tylko dodatkowym atutem.

Korzyści wynikające z zatrudnienia detektywów z agencji detektywistycznej JANDA

Detektywi agencji detektywistycznej JANDA mówią w języku niemieckim i polskim.
Od lat Detektywi JANDA odnoszą sukcesy w Niemczech.
Detektywi JANDA na terenie Niemiec mają wieloletnie doświadczenie
Detektywi JANDA znają kraj, ludzi i obyczaje, znają mentalność
Dzięki wieloletniej współpracy bardzo dobrze rozwinęła się sieć partnerów współpracujących z biurem Detektyw JANDA
Sprawozdanie i wszelkie dokumenty przygotowane są dla Państwa w języku polskim i niemieckim – do wyboru
Wszystko w jednym miejscu !!!

Detektyw Janda na terenie niemiec

Szczególnym wyzwaniem dla małych, średnich i dużych firm na dzisiejszym rynku europejskim jest skuteczne kontrolowanie oddelegowanych z firmy partnerów. Bardzo chętnie podejmiemy współpracę  - jako ekonomiczny partner z doświadczoną siecią w Niemczech. Śledztwo i dowody uzyskane w trakcie obserwacji pomogą Państwu podjąć właściwe decyzje w Waszej firmie lub działać prewencyjnie w celu uniknięcia szkód i strat.  

Możemy również zweryfikować jakość pracy pracowników za granicą, zakazy konkurencji czy też zwolnienia lekarskie, które wielokrotnie wykazują zatrudniania "chorego" na "czarno".

W prywatnym sektorze wielokrotnie Detektywi JANDA spotykają się ze "Zdradą i niewiernością za granicą". Osoby wyjeżdżające do pracy za granicę, wielokrotnie mają możliwość prowadzenia tzw "podwójnego życia" i MY jesteśmy właśnie po to, aby pomóc Państwu wykryć niewierność lub zdradę.

Dlatego pozwalam sobie stwierdzić, że jesteśmy idealnym i elastycznym partnerem do reprezentowania Państwa interesów na terenie Niemiec!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

DETEKTYW JANDA

+ 48 795 44 77 06 lub biuro@detektyw-janda.pl