O Nas

O nas - Detektyw Janda Katowice

Detektyw Katowice Janda

Firma DETEKTYW JANDA powstała z myślą o kobietach, ale ma również służyć mężczyznom, gdyż kobieca intuicja to „nadzwyczajny zmysł", pomocny przy rozwiązywaniu wielu skomplikowanych spraw.

Detektyw JANDA była pierwszą Agencją Detektywistyczną w południowej Polsce na Śląsku, założoną przez kobietę. Doświadczenie zdobywaliśmy pod fachowym okiem zawodowych detektywów z wieloletnim doświadczeniem na rynku światowym, którzy od wielu lat współpracują z wieloma specjalistami, mającymi na swoim koncie mnóstwo rozwiązanych pozytywnie spraw.

Biuro Detektywistyczne JANDA świadczy dla Państwa wszelkie usługi wynikające z zapisów ustawy o usługach detektywistycznych stawiając na pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej Państwa sprawy. Działamy na podstawie zezwolenia MSWiA. Posiadamy Licencję Detektywa numer 005275 oraz wymagane ustawą o usługach detektywistycznych ubezpieczenie OC.

 

Jesteśmy nowocześni, skuteczni i PROFESJONALNI !

 

Detektyw Janda kobietaOprócz prowadzenia różnego rodzaju dyskretnych obserwacji, śledztw i badań w obszarach prywatnych i firmowych, jesteśmy specjalizowani na działania detektywistyczne w Niemczech. Od lat Anna JANDA uczestniczy w spotkaniach i szkoleniach detektywistycznych na terenie Niemiec. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w sąsiednim kraju i naszej sieci detektywów w Niemczech jesteśmy w stanie działać szybko i skutecznie w każdym mieście na terenie Niemiec, zwracając uwagę na koszty..... co to oznacza? Że nie wyślemy do pracy w Berlinie detektywa z Katowic, a oddelegujemy do pracy w Berlinie detektywa z Berlina. Zawsze minimalne koszty ..... Tak działamy w całych Niemczech.

Jeżeli szukacie Agencji detektywistycznej, która oferuje kompleksową i bezpłatną konsultację, dyskrecję, zaufanie i profesjonalne podejście z przejrzystą strukturą kosztów, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl