Detektyw Kobieta

Kobieta Detektyw - od kobiet - dla kobiet - Detektyw Kobieta
 

Detektyw kobieta JandaNiewiele jest Agencji Detektywistycznych prowadzonych przez kobiety. To właśnie z myślą o kobietach zdecydowałam się na rozpoczęcie tej działalności, aby pomóc kobietom w „rozliczeniu przeszłości”.

Detektyw JANDA była pierwszą Agencją Detektywistyczną w południowej Polsce, na Śląsku założoną przez kobietę. Od 2015 roku Detektyw JANDA wraz z zespołem działa aktywnie na terenie kraju oraz na poziomie międzynarodowym.

Ale dlaczego Detektyw Kobieta?

Kobieta jako Detektyw? Czy kobieta jest dobrym detektywem? Czy kobieta jest lepszym detektywem od mężczyzny?


Kilka lat temu poznałam mojego partnera, który od 1998 roku prowadzi biura detektywistyczne na terenie Niemiec i Polski. Któregoś dnia powiedział mi, że według niego, kobiety są lepszymi detektywami niż mężczyźni. Byłam zdziwiona.

Powiedział, że według niego po pierwsze, kobieca intuicja to „nadzwyczajny zmysł", który jest bardzo pomocny przy rozwiązywaniu wielu skomplikowanych spraw, także spraw detektywistycznych. Jak do tego dodam jeszcze kobiecy spryt, kobiecą wytrwałość, kobiece zaangażowanie i kreatywność także doświadczenie --- jesteś "idealnym detektywem" !

Po drugie to "najważniejszy kobiecy atut" w tej pracy! - Nikt nie podejrzewa, że kobieta może być detektywem! Nawet jeśli figurant zwróci na kobietę detektyw uwagę, jest bardzo mała szansa, że przyjdzie mu do głowy, że jest obserwowany  na przykład na zlecenie jego żony, że zbierane są dowody jego zdrady lub niewierności.

Jako trzecie to chęć pomocy kobietom. Kobieta Detektyw ma lepszą możliwość zdobyć informacje, choćby dlatego, że w naturze normalnym jest że mężczyzna kobiecie chce pomóc. W tym przypadku nie podejrzewając „kobiety detektyw” mężczyzna „wyśpiewa wszystko”, o co kobieta poprosi. Mężczyzna, będzie chciał chwalić się, imponować – nic nie podejrzewając…. Nawet miedzy kobietami istnieje wzajemne wsparcie – tzw „solidarność jajników” ;) kobiety sobie wzajemnie pomagają , wspierają się… Kobieta detektyw zawsze prościej niż mężczyzna zdobędzie potrzebne informacje. A informacje w naszej pracy to podstawa.

A ostatni punkt to Maskarada! Przebieranki w pracy detektywa są normą. Kobieta Detektyw w bardzo krótkim czasie potrafi się zmienić. "Zmiana fryzury" np. koński ogon czy rozpuszczenie włosów, narzucenie innego koloru bluzy albo nałożenie okularów. Tu kobiety mają przewagę nad mężczyznami, bo znacznie łatwiej jest im się zmienić. W dwóch minutach kobieta jest kimś innym.

Kobieta detektyw wykrywa zdrade

I gdy przemyślałam jego punkt widzenia, stwierdziłam, że jest w tych stwierdzeniach dużo racji. Czy kobieta jest lepszym detektywem niż mężczyzna? Nie wiem .... ale na pewno nie gorszym !!

Kobieta Detektyw - doskolane rozumie inne kobiety

Tak więc biorąc pod uwagę mój charakter – zodiakalny, uparty Baran, który zawsze musi osiągnąć cel, plus niesamowitą potrzebę pomocy kobietom będącym w potrzebie – może dlatego, że kiedyś sama niestety potrzebowałam pomocy, oraz stawianie na piedestale sprawiedliwości….. jestem oto detektywem – Kobieta Detektyw JANDA.

Detektyw kobieta - Jestem również matką ...

Wiem, że bycie mamą nastolatków bywa niełatwe. Czasy w których żyją nasze dzieci są niestety bardzo „skomplikowane”. Dorastanie, presja otoczenia, hormony, chęć bycia zauważonym i lubianym – to tylko kilka przykładów z jakimi muszą zmierzyć się w obecnych czasach nasze dzieci. Więc „Mamo”, jeżeli, zauważyłaś, że coś jest nie tak, że czujesz, że jest nie tak – potrzebujesz pomocy – zadzwoń. Chętnie pomogę. Wspólnie możemy więcej. W sposób niezauważalny sprawdzę środowisko Twojego dziecka. Czasami lepiej jest poznać prawdę, niż nie reagować – bojąc się prawdy.

Jeśli jesteś „świeżo upieczoną mamą”, ale z przyczyn niezależnych od Ciebie będziesz zmuszona zostawić swoje dziecko z nianią a masz obawy, pomogę Ci sprawdzić kompetencje Niani.

Zdrada i niewierność? Detektyw Janda daje pewność!

Zdrada i niewierność partnera, męża, konkubenta, niuniusia – czy jak mu tam…. Jeśli gdzieś z tyłu głowy coś nie daje Ci spokoju, jeśli widzisz zmiany w zachowaniu swojego partnera – a zmiany te nie mają sensu, jeśli jest „INNY” - zadzwoń. Sprawdzę Twoje podejrzenia - abyś mogła spać spokojnie, abyś nie traciła czasu na związek bez przyszłości. Abyś była szczęśliwa!

Pozdrawiam serdecznie - Anna Janda
+48 795 44 77 06 lub biuro@detektyw-janda.plZdrady małżeńskie lub partnerskie
Zdrady małżeńskie lub partnerskie DETEKTYW JANDA wykryje zdrade Twojego partnera
Dyskretna kontrola środowiska nastolatków
Dyskretna kontrola środowiska nastolatków DETEKTYW JANDA - dyskretnie sprawdzimy otoczenie Twojego dziecka.
Sprawdzenie kompetencji NIANI
Sprawdzenie kompetencji NIANI DETEKTYW JANDA sprawdzi kompetencje niani.
Poszukiwania biologicznych rodziców i rodzeństwa
Poszukiwania biologicznych rodziców i rodzeństwa Odnajdziemy rodzinę, rodziców lub rodzeństwo