Kolonia (Köln) jest jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast w Westfalii na terenie Niemiec. Mąż naszej klientki właśnie tam został zatrudniony.  Ale to jednak nie był powód dla żony, aby mieć wątpliwości! Pojawiły się podejrzenia, które skłoniły żonę, aby wynająć Detektyw JANDA. Ale zacznijmy od początku....

Mąż naszej klientki pracuje od 1 1/2 lat w Niemczech. Głównym miejscem jego pobytu i pracy były okolice Kolonii. Na początku wszystko było normalne. Mąż klientki wyjeżdżał z Polski do pracy w niedzielę wieczorem i wracał do domu regularnie co tydzień w piątek lub sobotę. Nasza klientka pozostała w Polsce i zajmowała się dzieckiem.

Po około czterech miesiącach nasza klientka zauważyła pierwsze zmiany w zachowaniu swojego męża. Regularne, tygodniowe przyjazdy uległy zmianie na wracanie do Polski co dwa lub trzy tygodnie. Dla naszej klientki było to logiczne i zrozumiałe. Mąż jednak musiał pokonywać trasę około 1800 km co było dużym obciążeniem. To był początek końca o którym żona nie miała w tym czasie pojęcia. Ale.... coś jednak nie dawało spokoju naszej klientce, kobieca intuicja podpowiedziała jej aby skontaktować się z Biurem Detektyw JANDA! Ten wewnętrzny głos kobiety prawie nigdy się nie myli!

Pierwsze wątpliwości pojawiły się, gdy mąż zaczął przywozić do prania w domu więcej brudnych ubrań. Zakupił nowe perfumy oraz lepszej jakości artykuły do pielęgnacji. Ale najważniejszym powodem, który zaniepokoił żonę był telefon, stale pod kontrolą męża, z wyciszonym dźwiękiem... To wtedy zdecydowała się skontaktować z Detektyw JANDA.

W bezpłatnej konsultacji, pani Detektyw Anna Janda przedstawiła klientce różne sposoby postępowania w takiej sytuacji. Razem z żoną ustaliliśmy strategię działania na terenie Niemiec.

detektyw_niemcy


Kolejnego dnia Detektyw JANDA wyleciała z lotniska Katowice-Pyrzowice z linią WIZZair do Kolonii, gdzie już na lotnisku czekała niemiecka Detektyw. Pracę podjęły razem w Niemczech. W trakcie pięciodniowej obserwacji, obie panie detektyw były w stanie wykazać i dokumentować zdradę męża nie tylko w jednym przypadku!

Dokumentacja i raport detektywów JANDA został natychmiast zrealizowany w Katowicach. Efekt naszej pracy był najlepszym dowodem i dokumentem do przeprowadzenia sprawy rozwodowej.

detektyw dla kobiet

Bez względu na miejsce zamieszkania, zapraszamy Państwa na skorzystania z naszych międzynarodowych możliwości na terenie Polski i Niemiec.

Doradztwo Detektyw JANDA jest bezpłatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę.

+48 795 44 77 06

biuro@detektyw-janda.pl