Detektyw Wrocław

Detektyw Wrocław

Nie wszystko w życiu toczy się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Jeśli obecnie zastanawiasz się nad tym, czy Twoi najbliżsi są wobec Ciebie lojalni, obawiasz się, czy aby na pewno nie grozi Ci niebezpieczeństwo albo potrzebujesz pomocy w znalezieniu sprawcy jakiegoś zdarzenia – zdaj się na naszą pomoc. Detektyw Wrocław w dyskretny i profesjonalny sposób poprowadzi każde zlecenie z należytą dbałością.

Detektyw Wrocław to usługi kierowane do osób prywatnych, które mają w swoim życiu różnego rodzaju rozterki, ale też do klientów biznesowych. Pomagamy firmom w prowadzeniu interesów firmy, wykrywamy nieuczciwych pracowników i kontrahentów, realizujemy wywiady gospodarcze, a także angażujemy się we wszelkiego rodzaju zlecenia, które mogą pomóc przedsiębiorcom uporać się z problemami – kadrowymi, finansowymi i innymi. Poznaj szczegółowy zakres usług detektywistycznych Wrocław i zdaj się na pomoc ekspertów!

Usługi detektywistyczne Wrocław

Biuro detektywistyczne JANDA to lata doświadczenia w sprawach o różnej specyfice. Pomagamy naszym klientom na terenie całego kraju, jak i za granicą. Usługi detektywistyczne Wrocław nie ograniczają się więc jedynie do stolicy Dolnego Śląska – jeśli potrzebujesz nas w innym mieście albo na przykład w Niemczech – zadzwoń! Posiadamy odpowiednie znajomości, umiejętności i narzędzia, dzięki którym skutecznie realizujemy zlecenia tam, gdzie wymaga tego sytuacja. Co więcej, posiadamy licencję detektywa, która umożliwia nam legalne prowadzenie działań w Polsce i wielu innych krajach.

Detektyw Wrocław

Prywatny detektyw Wrocław

Usługi, jakie świadczy prywatny detektyw Wrocław dla klientów indywidualnych to między innymi:

Zdrady małżeńskie lub partnerskie, a także zdrady i niewierność za granicą – sprawdzamy lojalność bliskich osób poprzez dyskretną obserwację oraz analizę pozyskanych materiałów i informacji. Dostarczamy dowody niezbędne do uzyskania rozwodu z orzeczeniem o winie partnera.

Opieka nad dzieckiem czy dyskretna kontrola "środowiska" nastolatków – usługi, które w kompleksowy sposób pomogą Ci sprawdzić bezpieczeństwo Twojej pociechy. Jeśli więc chcesz sprawdzić kompetencje niani, dowiedzieć się, jak wolny czas spędza Twoje dorastające dziecko albo mieć pewność, że nie wagaruje, nie sięga po narkotyki czy nie wpadło w złe towarzystwo – zdaj się na nas.

Poszukiwanie osób zaginionych. Chcesz dowiedzieć się, co stało się z bliską Ci osobą, która zaginęła przed laty? A może Twój partner albo nastoletnie dziecko nie wróciło do domu na noc i martwisz się, co mogło się wydarzyć? Zadzwoń do biura detektywistycznego JANDA – zajmiemy się sprawą tak szybko, jak będzie to możliwe!

Z kolei usługi dedykowane firmom to między innymi:

Ustalanie adresów dłużników – usługa dedykowana przedsiębiorcom, którzy mają problem z odzyskaniem swoich należności. Z naszą pomocą pomożemy Ci skutecznie namierzyć dłużnika, co umożliwi wyegzekwowanie długu czy złożenie przeciwko niemu pozwu do sądu.

Mobbing i stalking – pomagamy wykryć patologiczne zjawiska w miejscu pracy, które szkodą interesom firmy i pracownikom. Z naszą pomocą dowiesz się, kto w Twojej firmie działa na niekorzyść biznesu i generuje złą atmosferę wśród kadry.

Kontrola pracowników związana z nadużyciem zwolnień lekarskich. Sprawdzimy, czy pracownicy wykorzystują zwolnienia L4 zgodnie z przeznaczeniem oraz czy zostały one wystawione w sposób zgodny z prawem.

Więcej przykładów usług, które realizuje prywatny detektyw Wrocław znajdziesz w zakładce OFERTA.

Biuro detektywistyczne Wrocław

Nasze biuro detektywistyczne Wrocław od lat świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Bez względu na specyfikę problemu, zawsze działamy wielopłaszczyznowo i dyskretnie. Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoje i bliskich Ci osób. Stawiamy regularną i sprawną komunikację, dlatego na bieżąco wiesz, co dzieje się w śledztwie i jak postępuje sprawa. Co więcej, biuro detektywistyczne Wrocław jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę.

Usługi detektywistyczne Wrocław to oferta kierowana do mieszkańców Wrocławia, ale nie tylko! Pamiętaj, że nie ograniczamy naszego obszaru działania – sprawdź ofertę detektyw Katowice, detektyw Kraków czy detektyw Opole oraz szczegółowy opis naszych usług. Jeśli masz wątpliwości lub pytania – wypełnij formularz kontaktowy, wyślij maila lub zadzwoń. Doradzimy, odpowiemy na pytania albo umówimy spotkanie z prywatnym detektywem Wrocław.

Detektyw Wrocław JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl