Detektyw Szczyrk

Detektyw Szczyrk

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim doświadczeniem w sprawach dedykowanych klientom indywidualnym i firmom. Prowadzimy działania na terenie Szczyrku, okolicznych miejscowości, ale także w całej Polsce i również za granicą. Wybierz agencję detektywistyczną Szczyrk i pozwól nam sobie pomóc.

Dlaczego my?

• Posiadamy wszelkie uprawnienia umożliwiające świadczenie usług detektywistycznych w Polsce oraz w wielu innych państwach.
• Mamy bogate doświadczenie oraz umiejętności i predyspozycje, dzięki którym skutecznie prowadzimy sprawy naszych klientów w różnych obszarach.
• Dysponujemy nowoczesnym sprzętem detektywistycznym, umożliwiającym nam pozyskiwanie dobrej jakości materiałów dowodowych.
• Przez lata pracy wypracowaliśmy rozległą sieć kontaktów w Polsce i za granicą, dzięki czemu łatwiej osiągamy pożądane rezultaty.
• Możesz nam zaufać, podobnie jak uczyniło to już tysiące klientów! Działamy dyskretnie i z troską o Twoje bezpieczeństwo!

Usługi detektywistyczne Szczyrk

Rozważasz czy Twój problem mieści się w zakresie realizowanych przez nas zleceń? Zapewniamy – usługi detektywistyczne Szczyrk to setki spraw zakończonych sukcesem w różnych obszarach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbałością o najmniejszy szczegół. Poniżej znajdziesz przykładowe rodzaje spraw, z którymi mamy do czynienia najczęściej. Niemniej pamiętaj, że nawet jeśli nie wymieniliśmy problemu, z którym się borykasz – warto się z nami skontaktować.

Usługi detektywistyczne Mysłowice dla klientów indywidualnych:

Mobbing i stalking – pomagamy w sprawach nękania i prześladowania. Zbieramy materiały dowodowe i pomagamy w rozprawach sądowych o odszkodowanie.

Poszukiwanie i ustalenie majątku – pomagamy klientom wyegzekwować środki od dłużnika, np. z podżyrowanego kredytu. Ustalamy adresy i zbieramy informacje o rzeczywistych dochodach.

Sprawdzenie lojalności małżonków lub partnerów – wykrywamy zdrady, oszustwa i nadużycia. Zbieramy materiały do spraw rozwodowych i alimentacyjnych.

Prywatny detektyw Szczyrk

Działamy kompleksowo w obszarze wsparcia biznesu. W związku z tym, przygotowaliśmy obszerną ofertę dla firm, z którą możesz zapoznać się na naszej stronie. Poniżej znajdziesz przykłady spraw, które prowadzimy na zlecenie naszych klientów. Pamiętaj jednak, że prywatny detektyw Szczyrk to także szereg spraw nieujętych w ofercie – jeśli więc masz problem, zadzwoń, a powiemy Ci, jak możemy Ci pomóc!

Usługi prywatnego detektywa Szczyk dla firm:

Kontrola pracowników związana z nadużyciem zwolnień lekarskich – sprawdzamy rzetelność zwolnień L4, przeprowadzamy kontrole pracowników przebywających na zwolnieniach i dostarczamy materiały, które mogą świadczyć o nadużyciach.

Workplace Violence - przemoc w miejscu pracy – pomagamy pracodawcom w wykryciu nieprawidłowości, jakie zachodzą wewnątrz firmy. Przeprowadzamy audyty i obserwacje, które mają na celu wykryć, a następnie wyeliminować zjawisko przemocy w miejscu pracy.

Ochrona prywatności w firmie – wykrywanie podsłuchów – sprawdzamy, czy w firmie nie ma zamontowanych kamer i podsłuchów, przez które mogłyby wyciekać poufne informacje z firmy. Prowadzimy działania eliminujące nieczyste zagrania konkurencji.

Biuro detektywistyczne Szczyrk

Każde realizowane przez biuro detektywistyczne Szczyrk zlecenie, traktowane jest w sposób odrębny i indywidualny. Zbieramy informacje, analizujemy i przygotowujemy materiały dowodowe, które mogą stanowić solidne podparcie w sądzie bądź też będą nowy tropem w śledztwie, np. podczas poszukiwań osoby zaginionej. Działamy kompleksowo, rzetelnie i profesjonalnie. Badamy każdy sygnał i dokładnie przyglądamy się wszelkim aspektom. Przy tym wszystkim kładziemy nacisk na Twoje bezpieczeństwo. Poprowadzimy zlecenie zgodnie z Twoimi wytycznymi i wspólnie ustalamy ścieżkę działania. Na bieżąco informujemy Cię o postępach w śledztwie!

Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij maila lub zadzwoń. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i ustalimy termin spotkania. Pamiętaj, że nasze usługi świadczymy w wielu miastach – detektyw Dąbrowa Górnicza, detektyw Wrocław czy detektyw Wisła to również my!

Detektyw Szczyrk JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl