Detektyw Kraków

Detektyw Kraków

Zastanawiasz się, dlaczego w Twojej firmie panuje nieprzyjazna atmosfera pomiędzy pracownikami? Chcesz dowiedzieć się czy Twój wspólnik jest wobec Ciebie lojalny? Wybierz usługi prywatnego detektywa dla biznesu.
Jeśli natomiast trapi Cię kwestia związana z życiem osobistym – na przykład chcesz sprawdzić, czy niania do dziecka jest kompetentna albo dowiedzieć się, czy Twój partner Cię zdradza – wybierz usługi detektywa dla klientów indywidualnych.

Detektyw Kraków to kompleksowe usługi detektywistyczne. Realizujemy zlecenia o każdej specyfice. Dla nas nie ma spraw mało istotnych, zbyt trudnych czy niemożliwych – staramy się pomóc w każdej sytuacji, a przy tym oferujemy klarowne warunki rozliczenia usługi.

Usługi detektywistyczne Kraków

Świadczone przez nas usługi detektywistyczne Kraków opierają się na indywidualnym i kompleksowym podejściu do Klienta. Zanim podejmiemy działania, dokładnie zapoznajemy się ze specyfiką sprawy, a wszelkie istotne kroki podejmujemy po konsultacji ze zleceniodawcą. Dzięki temu zawsze masz rękę na pulsie i razem z nami możesz podjąć odpowiednią interwencję.

Detektyw Kraków

W jakich sprawach mamy doświadczenie? Przez lata z pomocy prywatnego detektywa skorzystało tysiące klientów. Każde zlecenie ma inną charakterystykę, zatem traktowane jest w sposób indywidualny. Poniżej znajdziesz kilka przykładów zleceń, jakie najczęściej realizujemy. Pamiętaj jednak, że nawet, jeśli nie wymieniliśmy tu Twojego problemu, warto się z nami skontaktować. Jesteśmy pewni, że będziemy mogli Ci pomóc!

Prywatny detektyw Kraków

Przykłady usług, jakie świadczy prywatny detektyw Kraków dla klientów indywidualnych:

Sprawy rozwodowe – pomożemy Ci zebrać materiały dowodowe, które pozwolą rozstrzygnąć sprawę na Twoją korzyść. Udowadniamy zdrady małżeńskie lub partnerskie, a także sprawdzamy lojalność małżonków lub partnerów.

Poszukiwanie i ustalanie majątku – chcesz dowiedzieć się więcej na temat swojego dłużnika i ustalić jego majątek, aby w końcu zaczął Cię spłacać? A może chcesz odnaleźć testament i otrzymać należny spadek? Zdaj się na biuro detektywistyczne JANDA.

Poszukiwania biologicznych rodziców lub rodzeństwa – wychowałeś się w domu dziecka, w rodzinie zastępczej albo bez jednego rodzica? Pomożemy Ci poznać prawdę o Twoich krewnych – rodzicach, rodzeństwie czy dziadkach.

Przykłady usług, jakie świadczy prywatny detektyw Kraków dla klientów biznesowych:

Okradanie pracodawcy – w Twojej firmie dochodzi do kradzieży? Chcesz poznać sprawcę bez rzucania bezpodstawnych oskarżeń? W takim razie zdaj się na naszą pomoc i przeprowadź dyskretną kontrolę w firmie.

Wykrywanie oszustw kredytowych lub ubezpieczeniowych – nie daj się naciągnąć na sprytne zagrywki pracowników czy klientów. Wybierz nasze usługi i wykryj nieprawidłowości zagrażające dobry Twojej firmy.

Workplace Violence – przemoc w miejscu pracy – dołóż wszelkich starań, aby wyeliminować zjawiska patologiczne w swojej firmie. To po stronie pracodawcy leży przeciwdziałanie mobbingowi, stalkingowi czy przemocy w miejscu pracy. Z naszą pomocą poznasz przyczynę konfliktu wśród pracowników.

Biuro detektywistyczne Kraków

Biuro detektywistyczne Kraków to usługi świadczone przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze działania prowadzimy na terenie Krakowa, ale też innych miast – detektyw Wrocław, detektyw Gliwice czy detektyw Katowice są do Twojej dyspozycji. Co więcej, możemy zrealizować zlecenie w dowolnym miejscu w Polsce, ale również za granicą!

Zdaj się na pomoc biura detektywistycznego Kraków i umów się z nami na spotkanie. Zapewniamy, że każda sprawa jest dla nas warta uwagi. Umów się telefonicznie na konsultację bądź zostaw wiadomość w formularzu kontaktowym. Powiemy, co możemy dla Ciebie zrobić oraz przedstawimy przejrzystą strukturę rozliczania kosztów. Pamiętaj też, że działamy całodobowo. Jeśli więc wydarzy się coś, co wymaga niezwłocznej interwencji i naszej pomocy – skontaktuj się z nami natychmiast. Dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc najszybciej, jak tylko będzie to możliwe!

Detektyw Kraków JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl