Detektyw Częstochowa

Detektyw Częstochowa

Masz problemy w związku? Chcesz dowiedzieć się, czy Twoje dziecko jest bezpieczne? A może Twoja firma boryka się z problemami kadrowymi lub finansowymi i chcesz poznać ich przyczynę? Bez względu na powód Twojego niepokoju, detektyw Częstochowa służy pomocą. Jesteśmy zespołem doświadczonych detektywów, którzy zrealizowali już wiele spraw o różnym podłożu. Zbieraliśmy dowody do spraw rozwodowych i alimentacyjnych, namierzaliśmy dłużników oraz sprawców wypadków czy kradzieży, a także prowadziliśmy poszukiwania osób w Polsce i za granicą. Poza bogatym doświadczeniem, posiadamy niezbędne licencje, kwalifikacje i umiejętności.

Usługi detektywistyczne Częstochowa

Usługi detektywistyczne Częstochowa to obszerna oferta dla osób prywatnych, które chcą w skuteczny i bezpieczny sposób rozwiązać swoje problemy. Za sprawą zaawansowanych narzędzi detektywistycznych i indywidualnie opracowanych metod działania prowadzimy zlecenia w sposób kompleksowy i wielopłaszczyznowy. Oto przykłady spraw, jakie prowadzimy!

Usługi detektywistyczne Częstochowa dla klientów indywidualnych:

Zbieranie dowodów – to usługa, która może obejmować niemal wszelkie zdarzenia. Gromadzimy materiały do spraw rozwodowych, alimentacyjnych, a także wszelkich innych, m.in. w celu udowodnienia oszustwa, kradzieży, nieuzasadnionego zwolnienia z pracy czy szantażu albo mobbingu. Wszystkie materiały są wysokiej jakości i mogą stanowić podstawę do sądowej batalii.

Poszukiwanie osób zaginionych – zajmujemy się zdobywaniem informacji o tym, gdzie może przebywać zaginiona osoba. Angażujemy się w sprawy typu child alert. Badamy tropy, których do tej pory nikt nie zbadał. Co więcej, prowadzimy również poszukiwania osób zaginionych przed laty.

Scamm - fałszywa miłość z internetu – pomagamy w sprawdzeniu tożsamości osoby, z którą klienci korespondują w aplikacjach randkowych, mediach społecznościowych itp. Weryfikujemy czy podane przez drugą stronę informacje są prawdziwe i czy nie grozi klientom niebezpieczeństwo.

Wymienione powyżej usługi to namiastka spraw, których podejmujemy się w naszej pracy na co dzień. Każde zlecenie posiada inną specyfikę, dlatego do każdego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertę dla klientów indywidualnych lub skontaktuj się z nami, a znajdziemy skuteczny sposób, aby Ci pomóc!

Prywatny detektyw Częstochowa

Kiedy nie wszystko idzie po naszej myśli, a w grę wchodzą pieniądze, podejmujemy irracjonalne kroki. Zamiast rzucać bezpodstawne oskarżenia w biznesie wobec pracowników, wspólników czy kontrahentów, warto zweryfikować wszelkie informacje. W tym celu lepiej zrezygnować z działań na własną rękę i zdać się na ekspertów. Prywatny detektyw Częstochowa w sposób dyskretny i profesjonalny, wykorzystując niezbędne narzędzia detektywistyczne, zweryfikuje wszelkie wątpliwości. Oto przykłady spraw, jakimi zajmujemy się na zlecenie firm!

Usługi dla klientów biznesowych:

Sprawdzanie wiarygodności i lojalności przyszłych i obecnych wspólników – weryfikujemy informacje odnośnie działalności i przeszłości osób, z którymi klienci współpracują. Sprawdzamy ich lojalność poprzez obserwację i inne metody detektywistyczne.

Okradanie pracodawcy – przeprowadzamy audyty wewnętrzne i wykorzystujemy nowatorskie narzędzia, które pozwalają sprawdzić, co jest przyczyną braków towarowych czy problemów finansowych firmy. Czy stoją za tym pracownicy? Jeśli okazuje się, że tak, wówczas dostarczamy materiały dowodowe, które mogą być podstawą do zwolnienia pracownika bądź nawet dochodzenia odszkodowania.

Kontrola pracowników związana z nadużyciem zwolnień lekarskich – sprawdzamy wiarygodność zwolnień L4, a także przeprowadzamy kontrole związane z wykorzystywaniem ich przez pracowników.

Oczywiście to tylko niektóre ze zleceń, jakie realizujemy dla naszych klientów biznesowych. Możemy pomóc w niemal każdej sprawie, zatem zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą dla firm lub zadzwoń. Prywatny detektyw Częstochowa wspólnie z Tobą znajdzie najlepszą ścieżkę działania, która będzie rozwiązaniem tej trudnej sytuacji!

Biuro detektywistyczne Częstochowa

Wybierz biuro detektywistyczne Częstochowa, które działa na rynku od wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie klientów z całej Polski i nieustannie się rozwijamy. Skontaktuj się z nami już teraz i rozwiąż swój problem. Możesz to uczynić poprzez formularz kontaktu lub dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu albo wysyłając maila. Umówimy się bezpłatną konsultację w dogodnym miejscu i czasie, a następnie pomożemy uporać się z kłopotem. Pamiętaj, że działamy także w okolicznych miejscowościach – detektyw Katowice, detektyw Tychy czy detektyw Wisła to nasi eksperci. Sprawdź nas!

Detektyw Częstochowa JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl