Detektyw Chorzów

Detektyw Chorzów

W Twoim życiu wydarzyło się coś, co nie daje Ci spokoju? Obawiasz się, że zdradza Cię partner albo bliska osoba Cię oszukuje? A może jesteś przedsiębiorcą, którego trapią problemy kadrowe – pracownicy nadużywają zwolnień L4 bądź masz wrażenie, że w firmie panuje nieprzyjazna atmosfera i chcesz poznać jej podłoże? W takim razie detektyw Chorzów to najlepszy sposób, by się z tym uporać!

Detektyw Chorzów – dlaczego warto nas wybrać? Biuro detektywistyczne JANDA to lata doświadczeń w sprawach o różnej problematyce. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i do niego dostosowujemy naszą ścieżkę działań. Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych w Polsce oraz w wielu innych krajach. Jesteśmy licencjonowaną agencją detektywistyczną z bogatym doświadczeniem, umiejętnościami i przede wszystkim intuicją. Dzięki temu kompleksowo podchodzimy do każdego problemu i z należytą ostrożnością go rozwiązujemy.

Usługi detektywistyczne Chorzów

Świadczymy usługi detektywistyczne w Chorzowie oraz okolicznych miastach. Niemniej nie ograniczamy się także do zleceń na terenie całego kraju, jak i za granicą. Nie tworzymy ograniczeń terytorialnych, lecz pomagamy wszędzie tam, gdzie nasi Klienci tego potrzebują. W naszej ofercie znajdziesz usługi dedykowane klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Zajmiemy się zleceniem związanym z Twoim życiem osobistym, jak i zawodowym. Dołożymy wszelkich starań, by szybko, sprawnie i przede wszystkim dyskretnie dostarczyć Ci odpowiednie informacje.

Usługi detektywistyczne Chorzów dla klientów prywatnych to szereg spraw związanych z życiem osobistym, ale również zawodowym.

Prowadzimy sprawy w zakładzie pracy, gdzie jesteś narażony na mobbing i stalking. Jeśli Twój przełożony nadużywa władzy, kompromituje Cię w oczach innych pracowników, traktuje nierówno albo jesteś pomawiany – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zebrać dowody!
Kradzież i oszustwo – zostałeś okradziony, ktoś na Ciebie napadł bądź obrabował Twój dom, kiedy Ty byłeś na wakacjach? A może regularnie z Twojego domu znikają wartościowe rzeczy i podejrzewasz sprzątaczkę bądź przyjaciół swoich dzieci? Zleć nam sprawę, a dowiemy się kto za tym stoi.
Martwisz się, że Twój bliski nie odbiera telefonu, nie zjawił się w pracy i nie daje znaku życia? W takim razie skorzystaj z usług detektywistycznych Chorzów i zleć nam poszukiwanie osób zaginionych. Prowadzimy działania w Polsce oraz za granicą. Mamy bogate doświadczenie i dziesiątki spraw zakończonych powodzeniem.
Podejrzewasz partnera o zdradę? Uważasz, że spotyka się z inną osobą, przyprawiając Ci przysłowiowe rogi. Nie snuj dłużej domysłów, lecz rozwiej wszelkie wątpliwości. Prowadzimy bowiem dochodzenia, które pomagają wykryć zdrady małżeńskie lub partnerskie, a także zdrady i niewierność za granicą.
Wymienione powyżej sprawy to tylko namiastka naszych usług detektywistycznych. Nie ujęliśmy Twojego problemu w opisie? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą bądź skontaktuj się z nami, a powiemy, jak możemy Ci pomóc!

Prywatny detektyw Chorzów

Naszą działalność detektywistyczną prowadzimy już od wielu lat, dlatego mieliśmy okazję prowadzić wiele spraw o różnym charakterze. Nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm, które borykają się z problemami finansowymi czy kadrowymi. Jak prywatny detektyw Chorzów może pomóc Twojej firmie?
Uważasz, że ostatnimi czasy zwolnienia lekarskie w Twojej firmie to plaga? Zastanawiasz się, czy pracownicy faktycznie wykorzystują chorobowe zgodnie z przeznaczeniem. Rozwiej wątpliwości i zleć nam kontrolę pracowników związaną z nadużyciem zwolnień lekarskich.
Masz wrażenie, że w Twojej firmie ginie towar, który dystrybuujesz? Podejrzewasz konkretną osobę, ale zanim podejmiesz właściwie kroki potrzebujesz mieć solidne dowody? Okradanie pracodawcy to częsty proceder. Zajmiemy się tą sprawą i pomożemy Ci ustalić, kto faktycznie za tym stoi!
Zależy Ci na pozyskaniu informacji o danym przedsiębiorstwie? Chcesz oszacować ryzyko współpracy albo zdobyć przewagę konkurencyjną? W takim razie usługa wywiad gospodarczy jest tym, co prywatny detektyw Chorzów może zrobić dla Twojej firmy! Oczywiście wymienione powyższej usługi to tylko część z podejmowanych przez nas zleceń. Zapoznaj się z dokładną ofertą dla biznesu lub skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim problemie. Jesteśmy przekonaniu, że będziemy mogli Ci pomóc!

Biuro detektywistyczne Chorzów

Nasze biuro detektywistyczne Chorzów to kompleksowe usługi dla osób prywatnych i klientów biznesowych. Bez względu na rodzaj zlecenia zyskujesz gwarancję dyskrecji, a także pewność, że będziemy działać w trosce o Twoje bezpieczeństwo. Podczas każdego zlecenia kładziemy nacisk na sprawną komunikację, a wszelkie istotne decyzje konsultujemy z Klientem. Biuro detektywistyczne Chorzów jest do usług przez całą dobę – wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie i opowiesz o problemie, a my dołożymy wszelkich starań, by móc jak najszybciej Ci pomóc.

Pamiętaj również, że świadczymy także usługi w innych śląskich miastach – detektyw Katowice, detektyw Będzin czy detektyw Dąbrowa Górnicza to także nasi specjaliści. Jesteś spoza Śląska albo mieszkasz za granicą? Również możesz liczyć na naszą pomoc! Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij maila lub zadzwoń. Doradzimy, odpowiemy na pytania albo umówimy spotkanie z prywatnym detektywem Chorzów.

Detektyw Chorzów JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl