Detektyw Bytom

Detektyw Bytom

Ostatnimi czasy coś nie daje Ci spokoju? Twoja firma prężnie się rozwija, ale chcesz sprawdzić czy przyszły wspólnik jest wobec Ciebie lojalny? A może w życiu prywatnym nie układa CI się najlepiej – podejrzewasz, że zdradza Cię partner albo Twoje dziecko wpadło w nieodpowiednie towarzystwo? W takim razie nie pozostawaj obojętny. Nie zadręczaj się dłużej, lecz skorzystaj z pomocy ekspertów. Detektyw Bytom pomoże Ci odnaleźć się w trudnej sytuacji i rozwikłać problem.

Dlaczego warto nas wybrać? Biuro detektywistyczne JANDA działa na rynku od wielu lat. Mamy doświadczenie w sprawach o różnej specyfice. Prowadzimy zlecenia dla osób prywatnych, jak i dla klientów biznesowych. Każda sprawa ma inną specyfikę, dlatego zawsze dobieramy indywidualną ścieżkę działania i do niej dostosowujemy techniki i narzędzia detektywistyczne. Dbamy o dobro i interes klienta, dlatego naszą pracę wykonujemy dyskretnie i z troską o jego bezpieczeństwo. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, dzięki którym legalnie możemy działać na terytorium Polski oraz w wielu innych państwach. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Usługi detektywistyczne Bytom

Naszą ofertę usług detektywistycznych kierujemy zarówno do mieszkańców Bytomia, jak i innych miastach na Śląsku i w całej Polsce. Prowadzimy także sprawy poza granicami kraju – m.in. poszukiwanie osób zaginionych czy zdrada i niewierność za granicą. Nie tworzymy ograniczeń terytorialnych, lecz pomagamy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Usługi detektywistyczne Bytom obejmują szeroki zakres usług. Poniżesz przedstawiamy przykłady zleceń, jednak pamiętaj, że to tylko namiastka. Każda sprawa jest dla nas inna, niepowtarzalna i warta uwagi. Zapoznaj się zatem z naszą szczegółową ofertą bądź skontaktuj się i opowiedz o swoim problemie. Z pewnością dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci tak najlepiej jak potrafimy!

Usługi detektywistyczne Bytom dla klientów indywidualnych to szereg spraw dotyczących życia osobistego, ale również zawodowego.

Mamy doświadczenie w sprawdzaniu lojalności małżonków lub partnerów. Jeśli podejrzewasz, że Twój partner prowadzi podwójne życie, żona ma kochanka albo narzeczona nie powiedziała Ci prawdy o swojej przeszłości i nie wiesz, czy możesz jej zaufać – zgłoś się do nas. Detektyw Bytom przeprowadzi śledztwo i pomoże Ci zebrać niezbędne informacje oraz materiały dowodowe.

Opieka nad dzieckiem – Twoje dziecko to największy skarb, dla którego jesteś w stanie wiele poświęcić. Pomagamy rodzicom w zapewnieniu odpowiedniej troski zarówno najmłodszym, m.in. sprawdzamy kompetencje niani, jak i tym starszym m.in. prowadząc dyskretną kontrolę środowiska nastolatków.

Twoje obowiązki zawodowe przestały sprawiać Ci przyjemność? Masz ogromną niechęć do stawiania się w pracy, nie dogadujesz się ze współpracownikami albo masz wrażenie, że jesteś ofiarą mobbingu. Możemy Ci pomóc. Prowadzimy sprawy, takie jak: mobbing i stalking czy szantaż i przymus. Dzięki odpowiednim dowodom, będziesz mógł dochodzić swoich spraw przed sądem pracy.

Biuro detektywistyczne Bytom pomoże Ci ponadto w wielu innych sprawach, m.in. wykryciu zdrady, gromadzeniu dowodów czy poszukiwaniu osoby zaginionej. Nie zastanawiaj się więc, czy możemy CI pomóc – daj nam znać w czym tkwi problem, a my wybierzemy najlepszą ścieżkę działania!

Prywatny detektyw Bytom

Naszą ofertę kierujemy również do klientów biznesowych. Jeśli prowadzisz firmę i od jakiegoś czasu odnotowujesz nieprawidłowości, masz wrażenie, że nie wszystko układa się tak, jak powinno albo że Twoi pracownicy nie przestrzegają zakazu konkurencji – poznaj naszą ofertę. Prywatny detektyw Bytom z pewnością może Ci pomóc!

Zależy Ci na ochronie prywatności w firmie? Obawiasz się, że ktoś może wyprowadzać dane klientów oraz poufne informacje? Być może padłeś ofiarą podsłuchu lub innego rodzaju kradzieży i nadużyć. Zgłoś się do nas, ochrona prywatności w firmie - wykrywanie podsłuchów, to jedna z naszych usług.

Dochodzą do Ciebie informacje, że pomiędzy pracownikami panują napięte relacje. Istnieje podejrzenie, że dochodzi do aktów agresji. Zleć nam wykrywanie Workplace Violence - przemoc w miejscu pracy. Pamiętaj, że obojętność ze strony pracodawcy jest surowo karana, dlatego warto zawczasu podjąć odpowiednie kroki!

Sprawdzanie wiarygodności i lojalności przyszłych i obecnych wspólników to niezwykle istotne przedsięwzięcie, zanim rozwiniesz swój biznes. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci przeprowadzić wywiad gospodarczy i ustalić, czy kontrahent jest wobec Ciebie szczery.

Wymienione powyższej usługi to tylko część ze świadczonych przez nas usług. Zapoznaj się z dokładną ofertą dla firm lub skontaktuj się z nami i przedstaw specyfikę swojego problemu. Jesteśmy pewni, że będziemy mogli Ci pomóc!

Biuro detektywistyczne Bytom

Zgłoś się do biura detektywistycznego Bytom, w którym pracują doświadczeni specjaliści. W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze akcesoria i narzędzia, zawsze kierujemy się dobrem i interesem Klienta i dbamy o jego bezpieczeństwo. Pamiętaj też, że działamy nie tylko w Bytomiu, ale detektyw Chorzów, detektyw Gliwice czy detektyw Dąbrowa Górnicza to również nasi specjaliści. Możemy też pomóc Ci, nawet jeśli jesteś spoza Śląska lub mieszkasz za granicą. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły spotkania. Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij maila lub zadzwoń. Doradzimy, odpowiemy na pytania albo umówimy spotkanie z prywatnym detektywem.

Detektyw Bytom JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl