Zdrady małżeńskie i partnerskie

Zdrady małżeńskie lub partnerskie

Fundamentem każdego związku jest zaufanie. Jeśli podejrzewasz, że Twój partner może coś przed Tobą ukrywać, zdradza Cię albo miał w przeszłości takie epizody, nie zastanawiaj się dłużej – zleć nam wykrycie zdrady małżeńskiej lub partnerskiej! Pomożemy Ci ustalić prawdę, znaleźć odpowiednie dowody zdrady do rozwodu albo po prostu sprawić, że na nowo zaufasz drugiej osobie, jeśli śledztwo wykaże, że jest wobec Ciebie lojalna.

Zdrady małżeńskie lub partnerskie to jedno z tych działań, które realizujemy niezwykle często. Niewierność stała się na tyle powszechnym zjawiskiem, że właściwie trudno być pewnym, czy aby na pewno nas też ono nie dotyka. Nawet, gdy wydaje Ci się, że wszystko jest w porządku, warto się upewnić – ufaj, ale kontroluj. Realizujemy zlecenia dla osób będących w związkach nieformalnych, a także dla narzeczeństw, które niebawem planują się pobrać oraz małżeństw, które podejrzewają swoją drugą połówkę o zdradę. Zdarza się bowiem, że zdrada następuje tuż po ślubie, jak i nawet po 30 latach wspólnego, udanego pożycia.

Jak wykryć zdrady małżeńskie lub partnerskie?

Podejrzenia o zdradę pojawiają się stosunkowo łatwo i często. Nieodebrany telefon, późny powrót z pracy, częste nadgodziny, delegacje, zażyłe relacje ze znajomymi z pracy, brak ochoty na seks, częste kłótnie – wszystko o może być symptomem, który wzbudzi w Tobie wątpliwości, co do lojalności partnera. Trudno się dziwić, często słyszy się o tym, jak mąż zdradza żonę z koleżanką z pracy, a narzeczona przyszłego męża ze swoim szefem, trenerem personalnym czy ex.

Detektyw i zdrady małżeńskie

Zastanawiasz się, jak wykryć zdrady małżeńskie lub partnerskie? Niestety najczęściej osoba, która zdradza jest niezwykle ostrożna. Robi to podczas wyjazdów służbowych, kiedy Ty jesteś w pracy, zajmujesz się malutkim dzieckiem albo tworząc fikcyjne alibi spotkań z przyjaciółmi. Nawet najintensywniejsza obserwacja na własną rękę może nie wykazać żadnych rezultatów. Kontrolowanie telefonu, maili – wszystko przecież można usunąć. Jedynym skutecznym sposobem jest zlecenie wykrycia zdrady małżeńskiej lub partnerskiej specjalistom. W biurze detektywistycznym JANDA, wiemy jakie kroki podjąć, by dostarczyć Ci odpowiednie dowody zdrady lub niewinności partnera!

Zdrady małżeńskie lub partnerskie – jak działamy?

Wiemy, jak trudny jest czas, kiedy zastanawiasz się, czy Twój partner Cię zdradza albo kiedy już wiesz, że tak jest, lecz potrzebujesz odpowiednich dowodów zdrady do rozwodu. Właśnie dlatego nasze biuro detektywistyczne JANDA z największą dbałością o Twoje bezpieczeństwo i Twój interes przeprowadzi śledztwo.

W zależności od Twoich potrzeb, możemy spotkać się w naszej siedzibie bądź w innym, dyskretnym i odpowiednim dla Ciebie miejscu. Dostosowujemy czas konsultacji do Twoich potrzeb – wystarczy, że się z nami skontaktujesz telefonicznie lub mailowo, a ustalimy dogodny termin. Podczas spotkania uważnie słuchamy, czego oczekuje od nas Klient. Zadajemy dodatkowe pytania, pozyskujemy informacje, które są nam niezbędne w śledztwie. Na ich podstawie opracowujemy ścieżkę działania i przedstawiamy je Tobie do akceptacji. To Ty znasz swojego partnera najlepiej i wiesz, które z naszych działań będą odpowiednie.

Zdrady partnerskie oraz małżeńskie wykrywamy poprzez obserwację, analizę otrzymanych i zgromadzonych materiałów, a także własne doświadczenia. Posiadamy odpowiednie umiejętności, dzięki którym działamy skutecznie. Nic nie umknie naszej uwadze! Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt detektywistycznych, dzięki któremu możliwe jest m.in. zgromadzenie dowodów zdrady do rozwodu.

Dowody zdrady do rozwodu – wybierz najlepsze biuro detektywistyczne

Już wiesz, że Twój mąż Cię zdradza? Planujesz rozwód i potrzebujesz solidnych dowodów zdrad do rozwodu, aby przedstawić je w sądzie? Biuro detektywistyczne JANDA zgromadzi je dla Ciebie. Nagrania wideo, fotografie, nagrania audio i inne materiały pomogą Ci w rozstrzygnięciu na Twoją korzyść sprawy rozwodowej z orzeczeniem o rozpadzie związku z winy partnera.

Pamiętaj jednak, że nie tylko do rozwodu przydatne są dowody zdrady. Te mogą być istotne także przy rozdziale majątku, ustalaniu alimentów czy w innych sprawach – np. kiedy musisz odwołać zaplanowany ślub i obawiasz się reakcji rodziny.

Zleć nam wykrycie zdrady małżeńskiej lub partnerskiej i nie żyj dłużej w niepewności. Wiemy, jak działać, by skutecznie dostarczyć Ci niezbędne materiały dowodowe. Wybierz z naszej oferty: detektyw Katowice, detektyw Siemianowice Śląskie, detektyw Będzin czy inne, dowolne miasto i sprawdź naszą ofertę. Pamiętaj, że świadczymy nasze usługi nie tylko na terenie województwa śląskiego, ale wszędzie tam, gdzie potrzebujesz naszej pomocy – także za granicą.Skontaktuj się z nami teraz!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl