Sprawy rozwodowe

Sprawy rozwodowe

W Twoim małżeństwie nie układa się najlepiej? Wiesz już, że czeka Cię rozwód? W takim razie pora zacząć działać i zebrać odpowiednie materiały, które pomogą Ci w rozstrzygnięciu postępowania sądowego na Twoją korzyść. To szczególnie istotne w sprawach z orzeczeniem o winie.

Instytucja rozwodu została uregulowana w przepisach Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego (KRO). Ma na celu rozwiązanie związków formalnych, które są faktycznie martwe – brak w nich wspólnego pożycia, wierności, wzajemnej pomocy oraz współdziałania dla dobra rodziny. Przyczyn rozpadu pożycia małżeńskiego może być wiele, bowiem dochodzi najczęściej do niego w wyniku szeregu różnych działań i okoliczności.

Jeśli do rozpadu związku doszło z winy Twojego partnera, będzie konieczne tego udowodnienie. Wówczas przydadzą się wszelkie materiały świadczące o tym, że przyczyna rozpadu małżeństwa spoczywa po jego/jej stronie. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Sprawy rozwodowe – kiedy warto skorzystać z pomocy prywatnego detektywa

Pomoc prywatnego detektywa w kwestii spraw rozwodowych dotyczy najczęściej wykrywania zdrad małżeńskich i partnerskich. Stanowią one przyczynę więcej niż co piątego rozwodu w Polsce. Jak jednak udowodnić, że zostało się zdradzonym? Nie każdy partner planuje odejść do kochanki czy kochanka i otwarcie o tym mówić. Wówczas z pomocą przychodzi biuro detektywistyczne JANDA, które poprzez dyskretną obserwację i szczegółowe śledztwo pomoże Ci zdobyć niezbędne materiały dowodowe, które w sprawach rozwodowych odgrywają kluczową rolę.

Detektyw i sprawy rozwodowe

Oprócz niewierności małżonka/małżonki, przyczyn rozwodu może być wiele. To na przykład nadużywanie alkoholu, sięganie po narkotyki, przemoc, dłuższa nieobecność czy nieporozumienia na tle finansowym. W tych kwestiach również możesz liczyć na pomoc biura detektywistycznego – detektyw Katowice, detektyw Chorzów, detektyw Siemianowice – to nasi specjaliści, którzy pomogą Ci udowodnić winę małżonka/małżonki podczas sprawy rozwodowej.

Pamiętaj jednak, że oprócz wymienionych miast działamy na terenie województwa śląskiego i nie tylko – prowadzimy sprawy w całej Polsce, jak i za granicą. Możemy więc pomóc Ci także w wykryciu zdrady i niewierności za granicą.

Jak działamy? Dowody do sprawy rozwodowej

Gromadząc dowody do sprawy rozwodowej wykorzystujemy indywidualnie opracowane narzędzia i ścieżki działania, uwzględniające specyfikę sprawy. Zależy nam więc, aby dokładnie poznać kwestie związane z tym, czym zajmuje się małżonek/małżonka oraz jak wygląda jego/jej przeciętny rozkład dnia.

Istotną rolę w sposobie naszego działania odgrywa to, z jakiego powodu odbędzie się rozwód. W przypadku zdrad, najczęściej prowadzimy dyskretne obserwacje, z których dostarczamy materiały w postaci fotografii, nagrań video i audio.

Jeśli powodem rozpadu związku jest na przykład przemoc domowa, pomagamy w zdobyciu kluczowych dowodów, gdzie oprócz zdjęć czy nagrań, istotną rolę odgrywają także obdukcja czy zeznania bliskich lub sąsiadów.

W innych przypadkach, np. długiej nieobecności partnera, nadużywania alkoholu, przyjmowania narkotyków i innych sytuacjach, które odbijają się na związku, działania ustalamy wspólnie z Klientem. Tak, aby zatroszczyć się o bezpieczeństwo jego oraz bliskich – dyskretnie, poufnie i ostrożnie.

Skorzystaj z pomocy specjalistów!

Zbieranie dowodów do sprawy rozwodowej na własną rękę najczęściej kończy się fiaskiem. Partner, który zdradza czy dopuszcza się innych czynów wpływających na rozpad małżeństwa najczęściej działa bardzo ostrożnie. Przeszukiwanie telefonu, sprawdzanie maili czy kontrole w firmie, w której pracuje mogą nie dać pożądanych rezultatów, bowiem filtrowanie wiadomości i alibi wśród kolegów z pracy są regularną praktyką. Warto więc skorzystać z pomocy prywatnego detektywa, który zadziała tak, jak partner tego się nie spodziewa.

Większość naszych działań przynosi owocne i satysfakcjonujące Klientów materiały dowodowe, które w skuteczny sposób pomagają wygrać sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie. Jeśli Tobie również na tym zależy, koniecznie skontaktuj się z nami! Jesteśmy dostępni całą dobę i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz naszej pomocy. Umów się na konsultację, a wspólnie wybierzemy metody działania i sprawimy, że rozwód przebiegnie sprawnie i po Twojej myśli.Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl