Scamm – fałszywa miłość z internetu

Scamm – fałszywa miłość z internetu

Poznałaś fantastycznego mężczyznę w sieci, ale unika spotkania na żywo? A może oczarowała Cię przepiękna kobieta, z którą mógłbyś spędzić resztę życia, ale obawiasz się, że może Cię oszukiwać? W przypadku każdej znajomości z sieci, warto zachować ostrożność i mieć ograniczone zaufanie! Nie ryzykuj na własną rękę, lecz zdaj się na pomoc naszej agencji detektywistycznej.

Posiadamy doświadczenie w sprawach Scamm – fałszywa miłość z internetu, zwanych również catfish. Dyskretnie, anonimowo i skutecznie sprawdzamy tożsamość osoby, z którą nawiązałeś relację przez internet – czy to w aplikacji randkowej, social mediach, na forum czy w innym miejscu w sieci.

Detektyw Janda wykrywa Scamm

Żyjemy w czasach, kiedy coraz więcej związków rodzi się za sprawą internetu. To tam poznajemy obce osoby, które z czasem okazują się bratnią duszą. Niemniej, rodzi to także pewne ryzyko – nigdy nie można mieć pewności, kto znajduje się po drugiej stronie. Popularne zjawisko catfish już nie raz pokazało, że czasami osoba, która wydawała się nam przeznaczona, była kimś zupełnie innym. Fałszywe zdjęcia, dodatkowy numer telefonu, nieprawdziwe informacje odnośnie życiorysu – mają za zadanie budzić zaufanie i zachęcać do pogłębienia relacji. Z czasem okazuje się, że zakochujemy się w kimś, kto nie istnieje w rzeczywistości, a był jedynie internetową kreaturą. Jak to wykryć? Jak sprawdzić, z kim faktycznie korespondujemy?

Fałszywa miłość z internetu – jak ją wykryć?

Wielomiesięczne korespondowanie z osobą, z którą udało nam się zbudować interesującą relację, powinno zaowocować spotkaniem w rzeczywistości. Jeśli nie dzielą Was tysiące kilometrów, a mimo wszystko nie udaje się spotkać, ponieważ druga osoba przekłada spotkania, wymyśla nowe argumenty i mówi, że wciąż nie jest gotowa – powinna zapalić się czerwona lampka. W takiej sytuacji masz prawo podejrzewać, że coś jest nie tak. Być może nie wygląda jak na fotografiach? Może nie zajmuje się tym, czym mówiła? Może ma rodzinę, o której słowem nie wspomniała? A może po prostu robiła to w celu oszustwa? Jeśli zadajesz sobie te pytania, pora zdać się na pomoc prywatnego detektywa.

Scamm – fałszywa miłość z internetu to jedna z usług, którą regularnie zlecają nam nasi klienci. Poznali w sieci osobę, z którą chcieliby pogłębić relację, ale najpierw zależy im, aby dokładnie ją sprawdzić. Jak wygląda, gdzie pracuje, czy ma rodzinę, jaką ma przeszłość i czy istnieją powody, dla których można mieć podejrzenia co do jej tożsamości i intencji – pytań jest wiele. Czasem okazuje się, że podejrzenia były niesłuszne, a powodem unikania spotkania był np. strach przed rozczarowaniem. Niestety częściej okazuje się, że były trafne. Za sprawą zaawansowanych narzędzi detektywistycznych, naszej wiedzy i doświadczenia docieramy do informacji, które pomagają naszym klientom zareagować w porę – zanim zaangażują się emocjonalnie lub narażą na niebezpieczeństwo. Zdarzają się bowiem próby wyłudzeń pieniędzy albo wyciągania poufnych informacji, np. odnośnie firmy, w której klient pracuje.

Skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa

Zaufanie w związku do podstawa budowania relacji. Warto więc podjąć niezbędne kroki, dzięki którym poznasz prawdę odnośnie osoby, z którą się kontaktujesz. Zanim Wasza relacja się pogłębi, sprawdź, kto znajduje się po drugiej stronie. Zdaj się na pomoc biura detektywistycznego JANDA i w sposób dyskretny, bezpieczny i anonimowy, poznaj prawdę o „miłości z internetu”. Działamy na terenie całej Polski – detektyw Gliwice, detektyw Opole czy detektyw Kraków to nasi eksperci. Dojeżdżamy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz. Realizujemy zlecenia Scamm – miłość z internetu także za granicą! Skontaktuj się z nami, umów spotkanie w dogodnym miejscu i czasie i opowiedz o specyfice swojej sprawy. Jesteśmy przekonani, że wspólnie ustalimy ścieżkę działania, która rozwieje Twoje wątpliwości! - Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl