Poszukiwanie i ustalanie majątku

Poszukiwanie i ustalanie majątku

Ktoś jest dłużny Ci pieniądze i nie wiesz jak odzyskać należność? Potrzebujesz pomocy w ustaleniu adresu dłużnika i jego majątku? Twój były partner miga się od płacenia alimentów? A może podejrzewasz, że należy Ci się spadek, ale nie wiesz jak odnaleźć i ustalić majątek? Skorzystaj z pomocy biura detektywistycznego JANDA. To grupa prywatnych detektywów z bogatym doświadczeniem, którzy pomogą Ci w poszukiwaniach i ustaleniu majątku.

Weryfikujemy stan majątkowy dłużnika, poprzez analizę uzyskanych informacji na temat źródła dochodów dłużnika oraz jego bieżących zobowiązań. Przyspieszamy proces spłaty zadłużenia, poprzez zgromadzenie wartościowych dowodów wysokiej jakości. Pomagamy także w kwestii podziału majątku przy rozwodzie oraz sporów alimentacyjnych. Otrzymujesz od nas wiarygodne informacje odnośnie posiadanych ruchomości i nieruchomości dłużnika oraz wierzytelności. Pozyskane dane mogą posłużyć jako dowód przedstawiony podczas rozprawy sądowej czy postępowania komorniczego.

Poszukiwanie majątku z pomocą prywatnego detektywa

Prowadzone przez nas sprawy ustalenia majątku najczęściej związane są z egzekwowaniem należności od dłużnika. Ten może być trudny do namierzenia (np. zmienił adres zamieszkania, wyjechał za granicę) albo tłumaczyć się brakiem dostatecznych środków na spłatę zadłużenia, choć w rzeczywistości jeździ nowym samochodem z salonu. W takiej sytuacji warto zdecydować się na pomoc prywatnego detektywa, który zgromadzi dowody pozwalające na ustalenie adresu oraz faktycznego stanu majątkowego dłużnika.

Tego typu sprawy to nie jedyne, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć. Pomagamy też naszym klientom w sprawach żyrowania kredytu. Jeśli stałeś się poręczycielem i przyszło Ci spłacić nie swój dług, możesz dochodzić swoich należności z pomocą komornika. Aby ten mógł działać, niezbędne jest przedstawienie rzeczywistego adresu dłużnika oraz stanu majątku. Co więcej, pomagamy też naszym klientom w ustaleniu majątku partnera, który jest zobowiązany płacić odpowiednie alimenty oraz tym, którzy chcą dochodzić swoich praw do spadku.

Ustalenie majątku – jak odzyskać dług?

W związku z tym, że zatajanie majątku, fałszywe zeznania czy przepisywanie posiadanych ruchomości i nieruchomości na osoby postronne są częstymi praktykami dłużników, niejednokrotnie trudno jest odzyskać swoje należności. Zgodnie z literą prawa prowadzimy działania, które umożliwiają zbudowanie kompletnego wykazu majątkowego dłużnika. W znaczący sposób przyspiesza to bieg sprawy procesowej oraz ułatwia działania windykatorom, komornikom czy sądom.

Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam wypracowanie atrakcyjnych ścieżek działania oraz kontaktów, które dziś umożliwiają ustalenie majątku i wyegzekwowanie należnego długu. Gwarantujemy efektywne i sprawne działanie, które będzie stanowiło szansę na odzyskanie Twoich należności. Każdą sprawę rozpatrujemy i prowadzimy indywidualnie, dlatego zyskujesz pewność, że podejdziemy do niej kompleksowo i w pełni profesjonalnie. Zatroszczymy się jednocześnie o Twoje bezpieczeństwo – działamy dyskretnie i wedle wspólnych ustaleń.

Skorzystaj z pomocy biura detektywistycznego JANDA

Biuro detektywistyczne JANDA to setki pomyślnie zakończonych spraw, o czym świadczą rekomendacje od zadowolonych klientów. Jeśli zależy Ci na rzetelnym poprowadzeniu sprawy, zgodnie ze sztuką detektywistyczną i z klarownym rozliczaniem kosztów – zdaj się na pomoc naszej agencji detektywistycznej. Działamy na mocy licencji detektywa w całej Polsce – m.in. detektyw Kraków, detektyw Katowice, detektyw Wrocław, a także za granicą. Jeśli więc istnieje podejrzenie, że Twój dłużnik zmienił adres zamieszkania czy wyjechał za granicę, również możesz liczyć na naszą pomoc. Zadzwoń, napisz, opowiedz o swoim problemie, a powiemy Ci, jakie działania możemy podjąć. Jesteśmy przekonani, że będzie to owocna współpraca! - Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl