Poszukiwania biologicznych rodziców lub rodzeństwa

Poszukiwania biologicznych rodziców lub rodzeństwa

Życie pisze różne scenariusze, dlatego nie wszystko układa się w nim tak, jak sobie tego życzymy. Już za młodu mogło przydarzyć się, że zostałeś odebrany biologicznym rodzicom albo Ci zdecydowali się oddać Cię do adopcji. Mogło być też tak, że to Ty oddałaś dawno temu swoje dziecko i teraz chciałabyś je odnaleźć i odnowić z nim więź. Jeśli więc zależy Ci na tym, by odnaleźć bliskich – rodziców, dzieci, rodzeństwo, dziadków i innych – skontaktuj się z nami. Nasze biuro detektywistyczne JANDA to mnóstwo spraw zakończonych sukcesem. Pomogliśmy już wielu osobom w znalezieniu ich bliskich – pomożemy i Tobie!

Prowadzimy poszukiwania biologicznych rodziców lub rodzeństwa czy innych członków rodziny w sposób dyskretny, skuteczny i przede wszystkim bezpieczny. Realizowane przez nas działania opierają się na wzajemnej współpracy z klientem – gromadzimy niezbędne informacje, a następnie wybieramy najlepsze metody dotarcia do Twoich bliskich. Gromadzimy materiały, prowadzimy obserwacje i analizujemy je wielopłaszczyznowo. Każdą istotną decyzję podejmujemy po konsultacji z Tobą, dbając jednocześnie o Twoją anonimowość i bezpieczeństwo.

Odnajdź swoich bliskich z pomocą prywatnego detektywa

Czasem od początku wiemy, że w rodzinie doszło do różnych perturbacji – rozstań, adopcji, zerwania więzi. Czasem dowiadujemy się tego z czasem – od kogoś, przez przypadek albo wskutek prowadzonych działań. Bez względu na to, w jakiej sytuacji jesteś – możesz skorzystać z pomocy biura detektywistycznego.

Poszukiwania biologicznych rodziców lub rodzeństwa

Jeśli czujesz, że coś jest nie tak i masz podejrzenia, że możesz nie znać całej prawdy o swojej przeszłości – pomożemy Ci ją ustalić. Zweryfikujemy dawne fotografie, przeanalizujemy zebrane dane, dotrzemy do informacji, do których do tej pory nie miałeś dostępu.

Jeśli od dziecka wiesz, że wychowujący Cię rodzice nie są biologicznymi albo, że masz rodzeństwo, z którym Cię rozdzielono, ale do tej pory dojrzewałeś do decyzji, żeby ich odnaleźć i poznać – pomożemy Ci. Zdobędziemy niezbędne informacje i dowiemy się czy żyją, kim są, gdzie mieszkają i czym się zajmują. Następnie podejmiesz decyzję czy chcesz nawiązać z nimi kontakt.

Jeśli niedawno spadły na Ciebie informacje o tym, że nie byłeś wychowywany przez biologicznych rodziców albo że masz rodzeństwo, którego nie znasz – również możemy Ci pomóc. Na spokojnie przeanalizujemy wszelkie informacje, które pozwolą nam ustalić prawdę. Nie warto działać na własną rękę i pod wpływem emocji.

Znajdujesz się w innej sytuacji? Może chcesz odnaleźć swoich dziadków, kuzynów czy po prostu poznać przeszłość swojej rodziny? Także możesz zdać się na pomoc prywatnego detektywa. Wspólnie z Tobą ustalimy najważniejsze informacje, wybierzemy ścieżkę działania, a następnie przedstawimy Ci pozyskane i przeanalizowane przez nas materiały. Być może prawda jest bliżej niż myślisz!

Skorzystaj z usług biura detektywistycznego JANDA

Biuro detektywistyczne JANDA to wiele zakończonych spraw sukcesem, dzięki którym naszym klientom udało się pozyskać satysfakcjonujące informacje, a niejednokrotnie także nawiązać relacje z odnalezionymi bliskimi. Jeśli zależy Ci na rzetelnym poprowadzeniu sprawy, z dbałością o Twój komfort, bezpieczeństwo i dyskrecję – zdaj się na pomoc naszych detektywów.

Działamy w całej Polsce – detektyw Katowice, detektyw Gliwice, detektyw Opole to nasi specjaliści. Realizujemy również zlecenia poza granicami kraju. Specjalizujemy się w działaniach na terenie Niemiec, gdzie dysponujemy rozległą siecią kontaktów, umożliwiających nam sprawne prowadzenie spraw.

Zadzwoń lub napisz i opowiedz o swoim problemie, a powiemy Ci, jakie działania możemy podjąć. Umówimy się na bezpłatną konsultację i przedstawimy klarowną strukturę rozliczania kosztów. Jesteśmy przekonani, że będzie to owocna współpraca! - Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl