Mobbing i Stalking

Mobbing i Stalking

W Twojej firmie dochodzi do przejawów mobbingu? A może Twój były partner czy znajomy stał się uporczywym stalkerem, z którym sobie nie radzisz? Padłeś ofiarą mobbingu lub stalkingu albo podejrzewasz, że ktoś z Twoich bliskich lub znajomych nią jest? W takim razie pora powiedzieć stop i zacząć działać. Sprawdź naszą ofertę i zdecydują się na usługę, która pozwoli wykryć, wyeliminować i udowodnić zjawiska mobbingu i stalkingu.

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy klientom indywidualnym i biznesowym w wielu sprawach. Jedną z nich jest mobbing i stalking. Zgodnie ze sztuką detektywistyczną, dyskretnie i skutecznie pomożemy Ci w sprawach związanych z uporczywym nękaniem. Bez względu na to, czy to Ty jesteś ofiarą czy ktoś z Twoich bliskich – przyjmiemy zlecenie, wybierzemy najlepszą ścieżkę działania i zrobimy wszystko, aby sprawca zaniechał swoich czynów i poniósł ich surowe konsekwencje. Pamiętaj, że uporczywe nękanie jest przestępstwem stypizowanym w art. 190a kodeksu karnego!

Jak udowodnić mobbing i stalking?

Zanim podejmiemy się zlecenia, zależy nam na jak najpełniejszym poznaniu specyfiki sprawy. Podczas naszego spotkania będziemy chcieli dowiedzieć się, co skłoniło Cię do skorzystania z pomocy naszego biura detektywistycznego – jak przejawia się mobbing lub stalking; kto może być sprawcą; jakie straty poniosła ofiara oraz co może być przyczyną problemu. Dzięki temu, wspólnie ustalimy sposób działania. Najczęściej w przypadku mobbingu i stalkingu skutecznym narzędziem jest obserwacja oraz wykorzystanie detektywistycznego sprzętu audio-wizualnego. Dzięki temu możliwe jest jednoznaczne wykrycie sprawcy, poznanie sposobu działania i ewentualne dochodzenie swoich praw na drodze sądowej.

Detektyw Janda wykrywa Mobbing i Stalking

Udowodnienie mobbingu i stalkingu na własną rękę bywa trudne. Szczególnie, gdy sprawca nie jest znany (np. dostajemy anonimowe telefony, groźby listowne itp.) bądź, gdy dopuszcza się tego przełożony w pracy czy osoba bliska.

Przemoc w domu to powszechne zjawisko, które niestety z punktu widzenia ofiary bywa niemożliwe do udowodnienia – z naszą pomocą może się to udać. W sposób dyskretny i gwarantujący bezpieczeństwo Twoje i bliskich (szczególnie dzieci), pomożemy Ci uwolnić się od koszmaru, jaki zgotowała Ci bliska osoba.

Pomagamy także w zdobyciu materiałów dowodowych, kiedy to w miejscu pracy dochodzi do mobbingu i stalkingu. Dzięki zgromadzonym materiałom dowodowym, możliwe będzie dochodzenie odszkodowania za doznaną szkodę.

Kiedy sprawca mobbingu lub stalkingu nie jest znany, stosujemy zaawansowane narzędzia detektywistyczne i nasze doświadczenie, dzięki którym go namierzymy. Przy tym zbieramy materiał dowodowy – nagrania, fotografie, zeznania świadków, co pozwoli na ukaranie sprawcy i uzyskanie należnego zadośćuczynienia.

Kiedy skorzystać z pomocy prywatnego detektywa?

Biuro detektywistyczne JANDA to lata doświadczeń w sprawach wykrywania zdrad, poszukiwań osób zaginionych, odnajdywaniu sprawców oszustw, kradzieży i włamań, a także w sprawach mobbingu i stalkingu. Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i starannie badamy wszelkie tropy. Gromadzimy materiały dowodowe, które pomagają w sądowych bataliach, a przy tym wszystkim gwarantujemy dyskrecję, anonimowość i działania, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa klientom i ich bliskich. Jeśli więc zależy Ci na rzetelnej usłudze, dzięki której uwolnisz siebie bądź bliską od prześladowań stalkera czy sprawcy mobbingu – zdaj się na naszą pomoc.

Prywatny detektyw jest do Twoich usług w każdym zakątku Polski – detektyw Wrocław, detektyw Katowice, detektyw Kraków to nasi specjaliści. Prowadzimy też zlecenia za granicą, jeśli wymaga tego sprawa. Działamy więc wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz. Skontaktuj się z nami i umów spotkanie w dogodnym miejscu i czasie. Opowiedz o swoim problemie, a wspólnie znajdziemy ścieżkę działań, która będzie prowadziła do wykrycia sprawcy, ukarania go i uzyskania należnego odszkodowania. Zdaj się na nasze doświadczenie!
Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl