Dyskretna kontrola środowiska nastolatków

Dyskretna kontrola środowiska nastolatków

Obawiasz się, że Twoje dorastające dziecko wpadło w nienajlepsze towarzystwo? Córka wagaruje? A może syn wrócił do domu z podbitym okiem albo pod wpływem alkoholu? Otrzymałeś informację, że dziecko nie dociera na zajęcia pozalekcyjne, choć Tobie mówi co innego albo ma ubrania, których Ty nie kupiłeś ani nie dałeś na nie pieniędzy? Nie snuj dłużej podejrzeń, lecz poznaj prawdę z pomocą biura detektywistycznego JANDA!

Jesteśmy agencją z wieloletnim doświadczeniem, która prowadzi poszukiwania osób, wykrywa zdrady, oszustwa i gromadzi materiały dowodowe w różnych sprawach. Nie pozostajemy również obojętni na bezpieczeństwo naszych Klientów i bliskich im osób, dlatego jedną z naszych usług jest dyskretna kontrola środowiska nastolatków. Prowadzimy śledztwa, które pomogą Ci dowiedzieć się, skąd biorą się przyczyny problemów Twojego dziecka. Być może to jedyna szansa, aby zapobiec niebezpiecznym konsekwencjom.

Kiedy warto przeprowadzić dyskretną kontrolę środowiska nastolatków?

Wiek nastoletni, choć z pewnością beztroski, pełen radości i przyjemności, bywa też niezwykle trudny. Buzujące hormony, zmieniające się środowisko wraz ze zmianą szkoły, okres buntu, a czasem też problemów rodzinnych czy konfliktów z rówieśnikami. Dzieci, które już wówczas nie chcą być nimi nazywane, odreagowują te sytuacje na różne sposoby. Kiedy warto zwrócić uwagę, że z Twoją pociechą dzieje się coś niedobrego?

• Gdy dziecko opuściło się w nauce, zbiera złe oceny, nie chce odrabiać zadań, wagaruje;
• Kiedy pojawiają się skargi ze strony nauczycieli, korepetytorów odnośnie zachowania dziecka;
• Gdy zaczynasz odnotowywać oszustwa i kłamstwa, do których posuwa się Twoja pociecha wobec Ciebie lub innych;
• Kiedy nie wraca do domu o umówionej porze;
• Gdy drastycznie zmieniło się zachowanie dziecka – jest osowiałe, odosobnione, agresywne, wulgarne;
• Kiedy obawiasz się, że sięga po alkohol, papierosy albo narkotyki;

Dyskretna kontrola środowiska nastolatków

Wspomniane powyżej to wyłącznie namiastka symptomów, jakie mogą świadczyć o tym, że Twoje dziecko ma problemy. Jeśli cokolwiek Cię niepokoi, a nie chcesz zaburzać Waszych relacji poprzez kłótnie, dociekania czy samodzielne śledztwa – zdaj się na pomoc prywatnego detektywa. Dyskretna kontrola środowiska nastolatków to bezpieczne, anonimowe i bardzo ostrożne działania, które pozwolą Ci poznać prawdę i jednocześnie zagwarantować dziecku należytą opiekę!

Jak zapewnić bezpieczeństwo dorastającemu dziecku?

Wiek nastoletni bywa bardzo trudny z perspektywy rodzica – chce wciąż zapewnić jak najlepszą troskę dziecku, jednak wie, że musi też nauczyć je samodzielności i dać pewną swobodę. Dziecko musi nauczyć się podejmować decyzje, nawiązać relacje z rówieśnikami i rozwijać swoje pasje, umiejętności i zainteresowania. Często zatem spędza coraz więcej czasu poza domem – w szkole, na korepetycjach, uprawianiu sportów, zajęciach dodatkowych, spotkaniach z kolegami i koleżankami.

Trudno zatem sprawować nad nim nieustanną kontrolę. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że wszystko jest dobrze i Twojej pociesze nie zagraża żadne niebezpieczeństwo, możesz zdecydować się na pomoc prywatnego detektywa – przeprowadzimy dyskretną kontrolę środowiska nastolatków. Podczas niej dowiemy się, jak spędza czas po szkole, czy to co mówi jest zgodne z prawdą, skąd bierze się zmiana zachowań oraz przede wszystkim dostarczymy Ci informacje, która pozwoli na ewentualną interwencję, kiedy bezpieczeństwo dziecka będzie zagrożone.

Skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa

Samodzielne kontrole często są bezskuteczne – dziecko niechętnie udziela informacji, a niejednokrotnie przyjmuje postawę obronną i traktuje Cię jak wroga. Co więcej, rzucanie podejrzeń wpływa na Waszą relację i sprawia, że dziecko traci do Ciebie zaufanie. Nie ma również sensu śledzenie pociechy i skrywanie się za samochodami czy drzewami. Zamiast tego lepiej zdać się na pomoc doświadczonych detektywów, którzy przeprowadzą obserwację i dokonają dyskretnej kontroli środowiska nastolatków.

Działamy na terenie wielu miast w Polsce – detektyw Katowice, detektyw Bytom, detektyw Sosnowiec – jesteśmy do Twojej dyspozycji. W razie potrzeby prowadzimy sprawy także za granicą. - Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl