Alimenty

Alimenty

Różne bywają koleje losu. Czasem osoba, z którą mieliśmy spędzić życie okazuje się kimś, kto bardzo nas zranił. Czasem zdarza się, że naszemu dziecku przyjdzie się wychowywać w niepełnej rodzinie. Jeśli w Twoim życiu zdarzy się któraś z tych sytuacji bądź już wiesz, że należą Ci się alimenty z innego tytułu – zgłoś się do nas. Agencja detektywistyczna JANDA to zespół doświadczonych specjalistów, którzy pomogli już wielu klientom w sprawach alimentacyjnych. Może też się zdarzyć, że to od Ciebie mają zostać wyłudzone alimenty – w takiej sytuacji także możesz liczyć na nasze wsparcie!

Na początku wyjaśnijmy, czym w ogóle są alimenty. Otóż to regularne, obowiązkowe świadczenia na rzecz osób fizycznych, które muszą uiszczać inne osoby fizyczne. Ten obowiązek może wynikać z pokrewieństwa, powinowactwa lub małżeństwa. Oznacza to, że choć najczęściej to rodzic płaci alimenty na dziecko bądź osoba na byłego współmałżonka, nie są to jedyne przypadki. Czasem do opłacania alimentów zobowiązane są też inne osoby – np. dziadkowie, rodzeństwo, a nawet kuzynostwo. O tym, kto i w jakiej wysokości będzie musiał je uiszczać decyduje sąd. My natomiast dostarczamy niezbędne materiały dowodowe, dzięki którym sprawa przebiegnie szybciej i z pozytywnym rezultatem dla powoda.

Alimenty na dziecko – pomoc detektywa

Alimenty od wielu lat budziły liczne kontrowersje – występowały problemy z egzekwowaniem zapłaty, ustaleniem powinności czy pozyskiwaniem informacji o dochodach dłużników alimentacyjnych. Dziś alimenty na dziecko można otrzymać znacznie łatwiej – wszystko za sprawą prywatnego detektywa. Prowadzimy działania na terenie kraju i za granicą. Posiadamy niezbędne uprawnienia, a także ogromną wiedzę i doświadczenie w kwestii tego typu spraw. Działamy tak, aby w żaden sposób nie wpływać niekorzystnie na komfort czy bezpieczeństwo dziecka. Pracujemy dyskretnie, a jednocześnie bardzo skutecznie. Dostarczamy informacje o matce/ojcu dziecka, którzy są zobligowani do płacenia alimentów, ale się od tego migają bądź też takie, które mają posłużyć jako dowód w sprawie zasądzającej alimenty.

Alimenty na żonę lub męża – pomoc detektywa

Istnieją także świadczenia alimentacyjne między byłymi małżonkami. Zgodnie z prawem, po rozwodzie jeden z byłych małżonków w pewnych okolicznościach może żądać od drugiego małżonka zapłaty alimentów. Do takich sytuacji dochodzi, gdy osoba po rozwodzie popada w stan niedostatku i nie ma możliwości własnymi siłami zaspokoić własnych podstawowych i niezbędnych potrzeb życia. W takiej sytuacji niezbędne jest udowodnienie tego poprzez wskazanie wszystkich potrzeb i faktu, że potrzeby te są usprawiedliwione, w czym prywatny detektyw może Ci pomóc. Niezbędne jest także spełnienie kryterium, że to druga strona jest wyłącznie winna rozpadu pożycia małżeństwa w postępowaniu rozwodowym, separacji czy w postępowaniu o unieważnienie małżeństwa. Często zatem prowadzimy sprawy dwutorowo – sprawę rozwodową oraz sprawę alimentacyjną. Pomagamy wykryć zdrady małżeńskie lub partnerskie czy też sprawdzamy lojalność małżonków lub partnerów. Istnieje więc duża szansa na skuteczne zakończenie obu spraw z pozytywnym rezultatem.

Wyłudzanie alimentów – jak je wykryć i udowodnić?

Zdarza się także, że małżonek zobowiązany do płacenia alimentów ma wątpliwości co do ich zasadności. Podejrzewa, że druga ze stron próbuje wyłudzić świadczenie bądź też je zawyżyć, poprzez ukrywanie swoich faktycznych dochodów. W takiej sytuacji pomagamy klientom w wykrywaniu wyłudzenia alimentów. Przeprowadzamy szczegółowy wywiad, analizujemy materiały, obserwujemy i dostarczamy dowody, jeśli podejrzenia są słuszne. Dzięki temu istnieje duża szansa, aby sąd wziął pod uwagę okoliczności i obniżył wysokość zasądzonych alimentów bądź całkowicie je zawiesił.

Zdaj się na pomoc prywatnego detektywa!

Biuro detektywistyczne JANDA ma na swoim koncie wiele spraw alimentacyjnych zakończonych sukcesem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i prowadzimy rzetelnie, zgodnie ze sztuką detektywistyczną. Co więcej, proponujemy klarowne rozliczanie kosztów. Zdaj się na nas! Działamy w oparciu o licencję detektywa w całej Polsce – detektyw Sosnowiec, detektyw Opole, detektyw Katowice to nasi eksperci. W razie potrzeby również działamy za granicą. Zadzwoń, napisz, opowiedz o swoim problemie, a wspólnie ustalimy działania, jakie możemy podjąć. Jesteśmy przekonani, że będzie to owocna współpraca!
Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl