Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Zależy Ci na prężnym rozwoju Twojej firmy? Chcesz mieć wszystko pod kontrolą i być krok przed konkurencją? A może planujesz wprowadzić na rynek nowy produkt lub usługę albo nawiązać współpracę z nowym kontrahentem? Nie ryzykuj! Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, przeprowadź wywiad gospodarczy z naszą pomocą!

Jesteśmy agencją detektywistyczną działającą na rynku od wielu lat. Pomagamy klientom prywatnym, ale również firmom. Działamy na terenie całego kraju, a gdy sytuacja tego wymaga – także za granicą. Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia, dzięki którym śledztwa przeprowadzamy kompleksowo, dyskretnie i przede wszystkim skutecznie.

Każdy wywiad gospodarczy opiera się o wspólnie ustalony schemat działań z Klientem. Pozyskujemy informacje odnośnie sytuacji prawnej, kadrowej, handlowej, finansowej i ekonomicznej przedsiębiorstw. Dzięki temu możliwe jest oszacowanie ryzyka współpracy, zdobycie przewagi konkurencyjnej czy ewentualne wyeliminowanie ryzyka strat.

Sprawdzanie rzetelności kontrahentów

Zleć nam przeprowadzenie wywiadu gospodarczego, a sprawdzimy dla Ciebie rzetelność obecnych i przyszłych kontrahentów. Dzięki temu możesz uniknąć nawiązania współpracy z nieuczciwym partnerem w interesach albo w porę interweniować. Przeprowadzona przez nas weryfikacja  oraz przetworzenie pozyskanych informacji zaowocują szeregiem korzyści dla firmy. Pamiętaj, że kluczowym elementem wywiadu biznesowego jest odpowiednia analiza. Jako doświadczeni fachowcy wiemy, jakich informacji potrzebujesz i w jaki sposób można je wykorzystać. Stawiamy na aktualność, jednak zdajemy sobie sprawę, że czasem problemy są zakotwiczone w dalekiej przeszłości, dlatego dostosowujemy nasze działania do potrzeb Twojej firmy. Dostarczamy gotowe materiały, dzięki którym możesz podjąć optymalne, trafne dla swojego biznesu decyzje.

Badanie rynku i pozyskiwanie informacji o konkurencji

Jeśli zależy Ci, aby zdobyć przewagę konkurencyjną i być liderem w branży – wywiad gospodarczy również jest usługą dla Ciebie. Przeprowadzamy różnego rodzaju wywiady gospodarcze. Jednym z nich jest Competitive Intelligence, czyli wywiad konkurencyjny. Opiera się on na poszukiwaniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji o konkurencji, jej działalności na rynku, produktach oraz klientach. Realizujemy także Market Intelligence, czyli wywiad rynkowy. Jest on ukierunkowany na badanie rynku, ale również aspektów marketingu, z którego korzysta konkurencja.

Dzięki temu możesz podjąć odpowiednie działania promocyjne, dzięki którym dostaniesz zauważony. Innym typem wywiadu gospodarczego jest Commercial Intelligence, czyli niezwykle popularny wywiad handlowy. Polega on na legalnym, oficjalnym zbieraniu materiałów o działalności innych podmiotów gospodarczych, a następnie wyciąganiu właściwych wniosków.

Przeprowadzane przez nas wywiadu mogą przybierać także różną formę, dostosowaną do potrzeb klienta. Wykonujemy zarówno wywiady wszechstronne, które całościowo monitorują sytuację czy działania konkurencji, ale także wywiady ukierunkowane, których celem jest pozyskanie określonej puli informacji odnośnie danej sfery działań podmiotu gospodarczego.

Wywiad gospodarczy – zleć jego przeprowadzenie ekspertom!

Posiadane przez prywatnych detektywów z biura detektywistycznego JANDA doświadczenie pozwala na skuteczne i owocne przeprowadzenie wywiadu gospodarczego. Wybieramy najlepszą ścieżkę działania, odpowiednią do potrzeb Klienta. Najczęściej prowadzone przez nas wywiady gospodarcze polegają na:

Ustaleniu danych na temat wypłacalności przedsiębiorstwa;
Ustaleniu powiązań osobowych zasobów kadrowych w firmie;
Kontroli danych przedstawionych w rejestrach gospodarczych;
Sprawdzeniu tzw. list sankcyjnych, czyli spisów osób podejrzewanych np. o popełnienie przestępstw gospodarczych czy wspieranie terroryzmu;
Gromadzenie danych i opinii o firmie wśród jej kontrahentów, pracowników czy konkurencji;
Weryfikacja kwalifikacji kadry zarządzającej;

Wybierz profesjonalistów, którzy przeprowadzą dla Ciebie kompleksowy i rzetelny wywiad gospodarczy. Na końcu naszych działań otrzymasz pełen raport z działań, opracowany w oparciu o zebrane w toku śledztwa informacje na temat sytuacji prawnej, kadrowej i ekonomicznej firmy. - Skontaktuj się z nami już dzis i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl