Wykrywanie oszustw kredytowych lub ubezpieczeniowych

Wykrywanie oszustw kredytowych lub ubezpieczeniowych

Troszczysz się o interes klienta, starasz się prowadzić firmę zgodnie z panującymi zasadami, ufasz, a mimo to zdarza się, że padasz ofiarą oszustwa? Naszą ofertę kierujemy do firm ubezpieczeniowych oraz udzielających kredytów i pożyczek, które podejrzewają, że mogły znaleźć się wewnątrz misternie zorganizowanej akcji wyłudzenia kredytu czy odszkodowania. Pomagamy w poznaniu prawdy i wyciągnięciu konsekwencji od sprawcy.

Zbieramy niezbędne materiały dowodowe, które pomogą Ci w różnych sytuacjach – od nieudzielenia kredytu, niewypłacenia odszkodowania, aż po sprawy na sądowej wokandzie.

Biuro detektywistyczne JANDA to lata doświadczeń w sprawach dla klientów indywidualnych, ale również biznesowych. Pomagamy firmom w prowadzeniu ich biznesów i zajmujemy się m.in. sprawami z podejrzeniem o okradanie pracodawcy, naruszenie praw autorskich i znaków towarowych czy zleceniami, gdzie pracodawca podejrzewa zatrudnionych i nadużywanie zwolnień lekarskich. Mamy również doświadczenie w wykrywaniu oszustw kredytowych lub ubezpieczeniowych. Dowiedz się, kiedy warto skorzystać z naszych usług!

Kiedy skorzystać z pomocy detektywa przy wykrywaniu oszustw kredytowych?

Oszustwa kredytowe wciąż są powszechną praktyką nieuczciwych klientów. Choć sposoby weryfikacji i kryteria w ostatnich latach zostały znacząco zaostrzone, nie udaje się w pełni wyeliminować takich zachowań. Możesz jednak trzymać rękę na pulsie i w razie podejrzeń, zdać się na pomoc prywatnego detektywa, który pomoże Ci ustalić stan faktyczny. Kiedy podjąć interwencję?

• Gdy masz zastrzeżenia co do prawdziwości przedstawionych dokumentów przez kredytobiorcę (dowodu, paszportu, ale też zaświadczenia o zatrudnieniu i innych);
• Kiedy przypuszczasz, że klient może nie być zdolny do spłaty zobowiązań;
• Gdy firmy chcące zaciągnąć pożyczkę czy wziąć kredyt przedstawiają dokumenty rejestrowe i finansowe podmiotów gospodarczych budzące wątpliwość;
• Kiedy masz wrażenie, że podmiot korzysta z pomocy tzw. „słupa”;
• Gdy masz problem z namierzeniem adresu dłużników i pozyskaniem faktycznych informacji o ich dochodach.

Powyższe to wyłącznie przykłady. Zawsze, gdy pojawiają się wątpliwości co do rzetelności klienta warto dwa razy sprawdzić wszelkie kwestie albo zdać się na pomoc specjalistów. Pomożemy Ci pozyskać prawdziwe informacje o podmiocie, jego dochodach czy adresie. Zdobyte materiały pozwolą zweryfikować prawdę i dzięki temu nie narazisz swojej firmy na straty.

Kiedy skorzystać z pomocy detektywa przy wykrywaniu wyłudzeń ubezpieczeniowych?

Według raportów GUS, rocznie ubezpieczalnie w Polsce wypłacają odszkodowania i świadczenia na sumę przekraczającą 40 miliardów złotych. Czy wszystkie są wypłacone słusznie? Okazuje się, że nie. Rocznie wykrywa się od kilku do kilkunastu tysięcy przestępstw związanych z wyłudzeniem odszkodowania komunikacyjnego lub majątkowego – najczęściej w przypadku polis OC i AC. Eksperci szacują, że na całym świecie aż 14% zgłoszeń do ubezpieczycieli to oszustwa, zaś co trzeci posiadacz polisy usiłuje dokonać wyłudzenia odszkodowania. Nie chcesz paść ofiarą i wpisać się w te zatrważające statystyki? Obserwuj symptomy i zgłoś się po pomoc prywatnego detektywa!

Skorzystaj z pomocy biura detektywistycznego, gdy:

• Przebieg zdarzenia, jaki przedstawia Twój klient brzmi nieprawdopodobnie bądź budzi wątpliwości;
• Kiedy klient kolejny raz zgłasza podobne roszczenie;
• Gdy ubezpieczony nie przedstawia wszystkich dowodów, odwleka to w czasie bądź sugeruje zagubienie dokumentacji itp.;
• Kiedy strony wyrażają inne wersje wydarzeń;
• Gdy poniesione straty nie wskazują na to, aby dana sytuacja przebiegła w przedstawiony sposób (np. istnieje prawdopodobieństwo, że stłuczki nie było).

Oczywiście potencjalnych sygnałów, że osoba próbuje wyłudzić odszkodowanie, zadośćuczynienie czy inne świadczenie może być o wiele więcej. W każdej z tych sytuacji warto zdać się na naszą pomoc – zgromadzimy materiały, które pozwolą Ci zweryfikować faktyczny stan. Dotrzemy do nagrań z monitoringu, przeprowadzimy liczne obserwacje i analizy pozyskanych informacji.

Skorzystaj z usług biura detektywistycznego JANDA

Służymy pomocą w wielu miastach – detektyw Wrocław, detektyw Katowice, detektyw Kraków – jesteśmy do Twoich usług! Poza wspomnianymi, działamy oczywiście na terenie całego kraju, a nawet za granicą. Decydując się na naszą pomoc, zyskujesz pewność rzetelnych i kompleksowych działań, z poszanowaniem interesu firmy i przede wszystkim dbałością o dyskrecję.  - Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl