Ustalanie adresów dłużników

Ustalanie adresów dłużników

Firma, kontrahent, klient czy inny podmiot jest Ci dłużny należności? Chcesz je wyegzekwować, jednak masz problem z ustaleniem adresu dłużnika? Chcąc pozwać dłużnika o zwrot należności, niezbędne jest wskazanie jego adresu. Nie od dziś jednak wiadomo, że dłużnicy potrafią zapaść się pod ziemię. I na nic wtedy zdają się wysyłane pisma, listy, awiza. Bez ustalenia faktycznego adresu dłużnika trudno jest osiągnąć założony cel. Niejednokrotnie okazuje się bowiem, że po paru miesiącach prowadzenia egzekucji komorniczej, dochodzi do uchylenia nadanej wcześniej klauzuli wykonalności.

Jeśli zależy Ci na powodzeniu sprawy i odzyskaniu swoich pieniędzy – zdaj się na pomoc specjalistów. Posiadamy doświadczenie w zakresie zbierania informacji o dłużnikach i skutecznego ustalania ich adresów. Wykorzystujemy sieć naszych znajomości, nowoczesne techniki detektywistyczne oraz najlepsze narzędzia, dzięki którym większość spraw kończy się powodzeniem. Nasi zadowoleni klienci pozyskali namiary na swoich dłużników, dzięki czemu odzyskali swoje długi wraz z odsetkami. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona – zdaj się na nas!

Jak ustalić adres dłużnika?

Dłużnicy często mieszkają w różnych miejscach – inny jest ich adres zameldowania, inny podany do celów korespondencji, a jeszcze inny jest faktyczny adres zamieszkania. Problem w tym, że nie zawsze adresy te pozostają do Twojej dyspozycji. A w celu uznania pisma pozywającego za skuteczne (odebrane osobiście, awizowane itp.) niezbędne jest dostarczenie pisma na adres zameldowania. W takiej sytuacji sąd może nadać klauzulę i rozpocząć postępowanie. Jeśli więc chcesz skutecznie działać, warto poznać adres zameldowania dłużnika.

Zatem jak ustalić adres dłużnika? Pomożemy Ci tego dokonać! Zgodnie z prawem, każdy może ustalić adres zameldowania wybranego pozwanego, jednak wyłącznie w interesie prawnym. Z kolei w przypadku przedsiębiorców, w ustaleniu jego adresu pomoże Ci Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEiDG) lub Krajowy Rejestr Sądowy (KRS).

Może jednak okazać się, że mimo ustalenia adresu, postępowanie zostanie uchylone. Wówczas warto zdać się na pomoc ekspertów, którzy wykorzystując swoje umiejętności, ustalają faktyczny adres przebywania pozwanego. Dzięki temu szybciej i skuteczniej zakończysz sprawę dochodzenia swoich należności! Pamiętaj bowiem, że umorzenie postępowania egzekucyjnego nie pozbawia Cię możliwości ponownego wszczęcia postępowania egzekucyjnego.

Skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa

Dlaczego ustalenie adresu dłużnika jest tak ważne? Otóż sąd musi dostarczyć pozwanemu nasz pozew, a także kolejne pisma procesowe czy wyrok, jednocześnie gwarantując dłużnikowi możliwość skorzystania przez z niego z prawa do obrony i do przedstawienia własnej wersji wydarzeń. Często próby windykacji odbywają się telefonicznie, mailowo bądź poprzez znany nam adres do korespondencji. Jeśli jednak próby te są bezskuteczne, warto zdać się na ekspertów.

Jesteśmy legalnie działającą od wielu lat agencją detektywistyczną. Świadczymy nasze usługi w zakresie pomocy klientom indywidualnym oraz biznesowym. Pracujemy na terenie województwa śląskiego – detektyw Katowice, detektyw Siemianowice Śląskie, detektyw Ruda Śląska, ale nie tylko. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy w innym zakątku Polski albo nawet za granicą – możesz na nas liczyć! Skontaktuj się z nami, umów spotkanie, a w dogodnym miejscu i terminie ustalimy szczegóły odnośnie sprawy ustalenia adresu dłużnika czy każdej innej. - Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl