Sprawdzanie wiarygodności i lojalności wspólników

Sprawdzanie wiarygodności i lojalności przyszłych i obecnych wspólników

Twój biznes prężnie się rozwija, planujesz pozyskać nowych wspólników, ale nie wiesz czy są wiarygodni? Chcesz założyć firmę i szukasz lojalnego kontrahenta? A może Twoje interesy ostatnio nie idą najlepiej i zastanawiasz się, czy za niepowodzeniami nie stoją działania wspólnika? Bez względu na to, w jakiej sytuacji obecnie się znajdujesz – możesz liczyć na naszą pomoc. Wykonamy dla Ciebie sprawdzenie wiarygodności i lojalności przyszłych i obecnych wspólników. Dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą!

Jesteśmy doświadczoną agencją detektywistyczną, która z należytą dbałością przeprowadza śledztwa dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli więc zależy Ci, aby Twój biznes był na właściwych torach, chcesz wiedzieć wszystko o swoich wspólnikach i przede wszystkim nawiązywać relacje w interesach z odpowiednimi osobami – sprawdź wiarygodność i lojalność wspólników, współpracowników i kontrahentów.

Sprawdź swojego kontrahenta

To, z kim współpracujesz, przekłada się na to, jak rozwija się Twoja firma. Sprawdzanie wiarygodności potencjalnych i obecnych partnerów biznesowych to popularna praktyka, która pozwala uniknąć wielu problemów. Jakich? Między innymi zadłużania firmy, niewywiązywania się z warunków umowy, nieterminowych płatności czy złych relacji z innymi kontrahentami. Z naszą pomocą wejdziesz w posiadanie wartościowych informacji odnośnie swoich obecnych i przyszłych wspólników.

Sprawdzanie wiarygodności i lojalności przyszłych i obecnych wspólników to przede wszystkim przeprowadzenie wywiadu gospodarczego w przypadku firm, z którymi chcesz współpracować, a także pozyskanie informacji o osobach fizycznych. Dzięki temu zyskujesz wiedzę o ich przeszłości i rzetelności np. o karalności, zadłużeniach czy historii zatrudnienia. Za sprawą takiej analizy możesz samodzielnie ocenić perspektywy współpracy, a także podjąć odpowiednie kroki, dzięki którym Twój biznes będzie piął się ku górze, bez ryzyka strat.

Jak sprawdzamy wiarygodność i lojalność przyszłych i obecnych wspólników?

Działamy wielopłaszczyznowo. Na początku umawiamy się z Tobą na spotkanie, gdzie przedstawisz nam swoje potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu będziemy wiedzieli, w którym kierunku mamy realizować zlecenie. Najczęściej rozpoczynamy je od zdobycia wszelkich, ogólnodostępnych informacji o podmiocie, który Cię interesuje – z internetu, opinii, prasy itp., na podstawie czego dokonujemy analizy i dobieramy dalszą ścieżkę działania. Dokonujemy także szczegółowego sprawdzenia wiarygodności – posiadanych uprawnień, certyfikatów czy ukończonych kursów oraz pozyskujemy niezbędne referencje – od klientów, współpracowników, innych firm z branży. W razie potrzeby zwracamy się do odpowiednich organów o udostępnienie informacji np. odnośnie danych firmy, wielkość jej kapitału, okresu działalności, sposobu reprezentacji firmy, ale też ewentualnych postępowaniach upadłościowych czy zaległościach względem US czy ZUS. Taki całościowy raport z naszych działań jest dla Ciebie podstawą do podjęcia decyzji o nawiązaniu współpracy lub jej zaprzestania.

Skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa

Zamiast prowadzić działania na własną rękę, które będą trudne i czasochłonne, zdaj się na pomoc ekspertów. Jako agencja detektywistyczna JANDA z wieloletnim doświadczeniem ustalimy wszelkie niezbędne informacje, w możliwie najkrótszym czasie. Działamy dyskretnie i anonimowo, dlatego nie wzbudzisz podejrzeń wśród swoich kontrahentów. Wystarczy, że umówisz się na spotkanie z prywatnym detektywem, ustalisz czas i miejsce spotkania, a podejmiemy kroki sprawdzania wiarygodności i lojalności wspólników najszybciej, jak to możliwe!

Detektyw Kraków, detektyw Katowice, detektyw Wrocław – są do Twojej dyspozycji! Pamiętaj jednak, że działamy na terenie całego kraju, jak i za granicą. Jeśli więc potrzebujesz naszej pomocy – po prostu się z nami skontaktuj i ustal szczegóły! - Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl