Sprawdzanie kompetencji i wiarygodności pracownika

Detektyw sprawdzanie wiarygodności pracownika

W biznesie trzeba mieć wszystko pod kontrolą. Warto nie tylko pilnować prawidłowości kontraktów i przepływu pracy, ale także mieć pod kontrolą swoją kadrę pracowniczą. To oni przecież stanowią siłę firmy i są istotnym czynnikiem wpływającym na sukces przedsiębiorstwa. Jeśli masz swoją firmę i chcesz wiedzieć, że wszelkie działania Twoich pracowników są zgodne z polityką i etyką firmy, zdecyduj się na usługę detektywa sprawdzanie wiarygodności pracownika.

Nasza praca ma na celu pomóc klientom w ich problemach, związanych zarówno z prowadzeniem interesów, jak i strukturą wewnętrzną firmy. Sprawdzanie wiarygodności pracownika dotyczy zarówno kwestii przed zatrudnieniem – np. kontrola referencji, historii zatrudnienia, ścieżki edukacji, jak i osób już zatrudnionych, co do których istnieje podejrzenie, że są nielojalne wobec firmy bądź działają na jej szkodę.

Sprawdź swojego pracownika

Zaufanie w środowisku zawodowym jest ważne, jednak nie zawsze się sprawdza. Czasem lepiej dokładnie prześledzić pewne kwestie, aby ze spokojem zawrzeć umowę z daną osobą bądź też owocnie z nią współpracować. Decydując się na naszą pomoc, to Ty określasz, jakie masz oczekiwania. Jeśli sprawa dotyczy osoby jeszcze niezatrudnionej, możemy dla Ciebie dokonać dokładnego prześledzenia historii pracownika. Skontrolujemy referencje oraz wiarygodność świadectw pracy, a także poznamy przyczyny ustania poprzedniego stosunku pracy.

W kwestii osób już zatrudnionych prowadzimy różne działania. Sprawdzanie wiarygodności pracownika może opierać się na infiltracji pracownika i poznaniu prawdy odnośnie zachowań w czasie godzin pracy, a także na przykład na kontroli pracowników związanej z nadużywaniem zwolnień lekarskich. Oprócz tego prowadzimy także działania eliminujące okradanie pracodawcy czy nieprzestrzeganie zakazu konkurencji.

Jak sprawdzamy wiarygodność i lojalność przyszłych i obecnych pracowników?

Pozyskując informacje odnośnie pracownika, już na wczesnym etapie możesz podjąć odpowiednie kroki. Jeśli nie podał prawdziwych informacji odnośnie swojej historii zatrudnienia, kwalifikacji czy ścieżki edukacji, możesz na starcie zrezygnować ze współpracy, eliminując ryzyko dalszych problemów. Natomiast w pozostałych sytuacjach, kiedy sprawdzasz wiarygodność i lojalność obecnych pracowników, za sprawą przeprowadzonych przez nas obserwacji, a także analizy materiałów, które uda nam się pozyskać, możesz wykryć nieprawidłowości. Okradanie pracodawcy, fałszywe zwolnienia L4, przemoc w miejscu pracy, nieprzestrzeganie zakazu konkurencji uznawane są za patologię na rynku pracy i trzeba je jak najszybciej eliminować, by nie narażać biznesu na straty. Co więcej, jako pracodawca masz obowiązek przeciwdziałać zachowaniom nieetycznym w firmie, np. mobbingowi czy stalkingowi, dlatego pozyskane przez nas materiały mogą posłużyć jako dowód w sprawie.  

Skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa

Biuro detektywistyczne JANDA świadczy usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych od wielu lat. Na swoim koncie mamy setki wykrytych oszustw i innych nieprawidłowości, jakie zachodzą wewnątrz przedsiębiorstw. Jeśli zależy Ci, aby w Twoim biznesie mieć wszystko pod kontrolą, nie chcesz paść ofiarą nieuczciwego pracownika i prowadzić swoją firmę zgodnie z wartościami, jakie są dla Ciebie ważne – zdaj się na pomoc prywatnego detektywa.

Pomagamy firmom na terenie całej Polski – detektyw Wrocław, detektyw Katowice, detektyw Kraków to nasi eksperci. Możemy także przeprowadzić działania poza granicami Polski. Bez względu więc na to, gdzie znajduje się Twoja firma oraz jaki masz problem – zgłoś się do nas. Detektyw sprawdzanie wiarygodności pracownika to usługa, która pomoże utrzymać Twój biznes na właściwych torach.
Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl