Ochrona prywatności w firmie – wyszukiwanie podsłuchów

Ochrona prywatności w firmie – wykrywanie podsłuchów

Jeśli prowadzisz własną firmę to wiesz, jak wiele obowiązków i niebezpieczeństw czyha podczas realizacji biznesowych założeń. Szczególnie, kiedy jesteś krok przed swoją konkurencją. Wówczas bezpieczeństwo Twoich interesów może być narażone i warto trzymać rękę na pulsie. Nasze biuro detektywistyczne prowadzi zlecenia związane z ochroną prywatności w firmie i wykrywaniem podsłuchów.

Dzięki zaawansowanym narzędziom detektywistycznym oraz doświadczeniu, jakie przez lata zebraliśmy, w skuteczny i dyskretny sposób prowadzimy tego typu śledztwa. Co więcej, oprócz wykrycia podsłuchu ustalamy, kto za tym stoi i dajemy Ci odpowiednie materiały dowodowe, które pozwolą wyciągnąć należyte konsekwencje. Zebrane dowody są bowiem solidną podstawą do wygrania sądowej batalii i uzyskania odszkodowania za poniesione straty.

Kiedy sprawdzić czy prywatność w firmie nie została naruszona?

Czasem wszystko układa się w biznesie tak, jak sobie tego życzysz – nowe kontrakty, wzrost sprzedaży, świetne relacje w zespole pracowników i nic nie zwiastuje, aby coś mogło pójść nie po Twojej myśli. Przychodzi jednak taki moment, że zostajesz zaskoczony poprzez różnego rodzaju nieprzyjemne zdarzenia – konkurencja tuż przed Tobą wypuszcza na rynek innowacyjny produkt, w prasie ukazuje się oczerniający Twoją firmę artykuł albo dowiadujesz się, że klienci odchodzą w wyniku intrygi. W takich sytuacjach warto zdać się na pomoc biura detektywistycznego JANDA i sprawdzić, czy prywatność w firmie nie została naruszona.

Detektyw i wykrywanie podsłuchów

Inną sytuacją, kiedy warto sprawdzić prywatność w firmie są sytuacje, gdy Twoi pracownicy zgłaszają różnego rodzaju nieprawidłowości. Przykładowo – przez firmę przewijają się podejrzani klienci, docierają niewiadomego pochodzenia przesyłki albo zauważyli urządzenia elektroniczne, które do nich nie należą. W takiej sytuacji nie warto samodzielnie podejmować interwencji, lecz zdać się na ekspertów. Wszystko dlatego, że dzięki zaawansowanym umiejętnościom detektywów być może uda się ustalić sprawców!

Ochrona prywatności w firmie – skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa

Niektóre informacje mogą wyciekać przez zupełnie nieświadomych pracowników, którzy mają podłożony podsłuch, inne mogą wyciekać, ponieważ pracownik nawiązał współpracę z konkurencją. Pomożemy Ci zarówno w jednej, jak i drugiej sytuacji. Wykorzystując nasze narzędzia znajdziemy ukryte pluskwy, kamerki, gpsy i inne szpiegowskie narzędzia. Możemy też przeprowadzić zlecenie mające na celu wykrycie nieprzestrzegania zakazu konkurencji czy infiltrację pracowników „pod przykryciem”. Wielopłaszczyznowe i kompleksowe działania pozwolą poznać źródło firmowych problemów!

Postaw na lata doświadczenia i wybierz usługi biura detektywistycznego JANDA. Detektyw Wrocław, detektyw Katowice czy detektyw Kraków są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń, opowiedz nam o swoim problemie i zaistniałych okolicznościach lub po prostu umów się na spotkanie. To może odbyć się w dyskretnym miejscu, w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. Z naszej strony gwarantujemy dochowanie tajemnicy zawodowej oraz anonimowe i rzetelne działania.

Biuro detektywistyczne JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl