Obserwacja

Obserwacja

Prowadzisz własny biznes, ale masz wrażenie, że od jakiegoś czasu nie wszystko idzie tak, jak powinno? Podejrzewasz, że wspólnik albo pracownicy są wobec Ciebie nielojalni? A może z Twojej firmy wyciekają kluczowe dane i chcesz dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi? W takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie obserwacja w zakładzie pracy przeprowadzona przez zespół doświadczonych detektywów.

Biuro detektywistyczne JANDA to prywatni detektywi, którzy dzięki swojej wiedzy i pasji rozwiązali już setki spraw. Prowadzimy zlecenia dla klientów indywidualnych i biznesowych. Kładziemy nacisk na sprawną komunikację, dzięki czemu każda sprawa realizowana jest szczegółowo i z dbałością o interes klienta. Na bieżąco informujemy o postępach w śledztwie, a zanim podejmiemy kluczowe decyzje – konsultujemy je z Tobą. Dzięki temu prowadzona obserwacja przebiega dyskretnie, a jednocześnie bardzo skutecznie. Kto, jak nie Ty najlepiej zna tę firmę? Wykorzystamy nasze umiejętności i Twoje informacje. Już po kilku dniach możliwe będzie poznanie prawdy!

Jak wykryć nieprawidłowości w firmie?

Nie da się ukryć, że zawsze w biznesie pojawiają się wyboje, które przyjdzie przedsiębiorcy pokonać. Kiedy jednak nie wszystko jest oczywiste, a poznanie przyczyn problemu leży głębiej, niezbędne jest skorzystanie z pomocy organu zewnętrznego. Nasi prywatni detektywi przeprowadzą na Twoje zlecenie kompleksową obserwację. Kiedy może być ona niezbędna?

Gdy podejrzewasz, że w firmie dochodzi do okradania pracodawcy
Kiedy Twoi pracownicy nadużywają zwolnień lekarskich
Kiedy chcesz sprawdzić rzetelność zatrudnionej kadry
Gdy dochodzi do wycieku danych z firmy
Kiedy chcesz się upewnić, czy nie doszło do naruszenia zakazu konkurencji
Gdy pracownicy zgłaszają zjawiska zagrażające interesom firmy, m.in. podsłuchy, mobbing i stalking itp.

Oczywiście wspomniane powyżej kwestie to jedynie namiastka tego, co może dziać się wewnątrz Twojej firmy. Jeśli dzieje się coś, co zaburza Twój spokój przedsiębiorcy i zagraża biznesowi – koniecznie podejmij interwencję. Nie zawsze masz bowiem możliwość sprawdzenia, co dzieje się pomiędzy pracownikami czy na linii pracownik-przełożony. Nie zawsze też otrzymasz sygnały od zainteresowanych o nieprawidłowościach. Przykładowo, ofiary workplace violence – przemocy w miejscu pracy, często są zastraszane, boją się o utratę stanowiska bądź o to, że nikt im nie uwierzy i milczą. Twoją rolą jako pracodawcy jest przeciwdziałanie takim patologicznym zjawiskom, zatem jeśli podejrzewasz, że coś podobnego może dziać się wewnątrz Twojej firmy – działaj. Nie tylko pomożesz ofierze, ale też zabezpieczysz się przed ewentualnymi zarzutami, gdyby sprawa trafiła na sądową wokandę.

Skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa

Zaufaj naszej kadrze doświadczonych detektywów, którzy zrealizowali już setki obserwacji, dostarczając klientom odpowiednie dowody. Jesteśmy agencją detektywistyczną, która od wielu lat pomaga klientom indywidualnym i biznesowym. Naszym priorytetem jest dyskrecja i bezpieczeństwo, dlatego wszelkie działania prowadzimy z dbałością o Twoją anonimowość, a decyzje podejmujemy po konsultacji. Tym samym, zlecając nam przeprowadzenie obserwacji w Twojej firmie, zyskujesz gwarancję, że będziemy postępować zgodnie ze sztuką detektywistyczną i wykorzystamy najlepsze narzędzia do tego celu. Możemy zarówno wniknąć w struktury firmy „pod przykryciem” i poznać lepiej relacje panujące wewnątrz, jak i działać poza terytorium firmy, np. sprawdzając konkurencję czy faktyczne motywacje Twojego wspólnika.

Zdaj się na pomoc specjalistów i nie narażaj dobrego imienia firmy na szwank. Skontaktuj się z naszym zespołem – prywatny detektyw Opole, detektyw Gliwice czy detektyw Kraków pozostają do Twojej dyspozycji. Pamiętaj jednak, że działamy na terenie całego kraju, a nawet za granicą, dlatego bez względu na to, gdzie potrzebujesz pomocy – możesz na nas liczyć. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz, a umówimy się na spotkanie w dogodnym miejscu i czasie. Wspólnie wybierzemy najlepszą ścieżkę działania, która pozwoli Ci poznać prawdziwe przyczyny problemów, z którymi boryka się przedsiębiorstwo. - Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl