Infiltracja pracowników pod przykryciem

Infiltracja pracowników pod przykryciem


Podejrzewasz, że w Twojej firmie dochodzi do zachowań zagrażających jej interesom? Obawiasz się, że Twoi pracownicy są wobec Ciebie nielojalni? Odnotowujesz braki towaru, manko w kasie albo klienci skarżą się za nieprzyjazną, nieprofesjonalną obsługę? Pora zacząć działać!

Zdecyduj się na pomoc prywatnego detektywa i zleć nam przeprowadzenie dyskretnej infiltracji pracowników pod przykryciem!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykrywaniu oszustw, szantaży, kradzieży i innych zjawisk szkodliwych dla firmy. Pomagamy naszym klientom poznać prawdę i wyciągnąć konsekwencje wobec winnych. Stosujemy nowatorskie techniki detektywistyczne, a także zaawansowane narzędzia, dzięki czemu działamy szybko, sprawnie i skutecznie. Powierzając nam swoją sprawę, zyskujesz gwarancję, że zadziałamy kompleksowo – dostosujemy ścieżkę działania do specyfiki problemu, a także niezwykle ostrożnie – dopilnujemy, aby sprawa nie została zdemaskowana, a Ty i Twoje interesy będziecie w pełni bezpieczni.

Kiedy warto dokonać infiltracji pracowników pod przykryciem?

Powodów przeprowadzenia infiltracji pracowników pod przykryciem może być wiele. W Niemczech i innych zachodnich krajach firmy coraz częściej decydują się na taki krok. Pomaga on wyeliminować zjawiska patologiczne wewnątrz firmy, co korzystnie oddziałuje na jej sytuację finansową, ale też na relacje wewnątrz firmy.

Za sprawą przeprowadzonej przez nas obserwacji oraz innych działań śledczych, możesz m.in.:

nakryć pracowników na kradzieży;
nakryć pracowników na sabotażu;
dowiedzieć się, co dzieje się ze znikającym towarem;
poznać faktyczne relacje między pracownikami;
wejść w posiadanie informacji odnośnie tego, dlaczego klienci rezygnują z Twoich usług;
zbadać motywacje pracowników do pracy w Twojej firmie

Naturalną konsekwencją działań jest pozyskanie niezbędnych informacji, które umożliwią podjęcie właściwych kroków. Te pomogą Ci wyeliminować niebezpieczne dla firmy i innych pracowników zjawiska, ale też mogą pomóc np. w wynagradzaniu lojalnych i rzetelnych pracowników. Prowadzone przez nas działania mogą odbyć się na wielu płaszczyznach, np. poprzez monitoring, obserwacje, ale też np. wprowadzenie osoby z zewnątrz do firmy.

Przykładowo, realizujemy zlecenia, gdzie na budowie prowadzonej przez naszych klientów „zatrudniany” jest jako pomocnik budowlany prywatny detektyw. Staje się on częścią zespołu, zyskuje zaufanie innych pracowników i dzięki swojej spostrzegawczości pozyskuje informacje, np. odnośnie tego, kto wynosi narzędzia albo nie przestrzega przepisów BHP.

Skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa i sprawdź swoich pracowników

Oferujemy pomoc firmom z różnych branż. Bez względu na to, czym trudni się Twoja firma i jak liczne ma struktury organizacyjne – możemy Ci pomóc. Prowadzimy infiltrację pracowników pod przykryciem zarówno w niewielkich przedsiębiorstwach, jak i międzynarodowych korporacjach. Pomagamy ustalić fakty oraz zebrać niezbędne dowody. - Jesteśmy "oczami i uszami" w Twojej firmie

Pamiętaj, że jeśli w Twojej firmie dochodzi do mobbingu, stalkingu, szantaży czy oszustw, przez co pracownicy są narażeni na utratę dobrego imienia, zdrowia i inne, negatywne konsekwencje – Twoją rolą jako pracodawcy jest podjęcie odpowiednich działań! Co więcej, miej również na uwadze, że za różnego rodzaju przewinienia pracowników – np. kradzieże, wyprowadzanie danych z firmy, naruszenie zakazu konkurencji, możesz dochodzić swoich praw przed sądem. Wykonamy dla Ciebie zbieranie dowodów, które pomogą Ci wygrać sprawę i uzyskać należne odszkodowanie lub zadośćuczynienie.

Zdaj się na pomoc ekspertów i wybierz profesjonalne biuro detektywistyczne. Detektyw Wrocław, detektyw Katowice, detektyw Kraków – to nasi specjaliści! Pamiętaj jednak, że działamy na terenie całej Polski, a nawet za granicą. Wystarczy, że dasz nam znać, a ustalimy dogodne miejsce oraz termin spotkania. Nie pozwól, aby Twój biznes przez naganne postępowanie pracowników zawisł na włosku!
Skontaktuj się z nami teraz i umów spotkanie!

Detektyw JANDA
+48795447706 lub biuro@detektyw-janda.pl