W związku z tym, że jesteśmy jedną z nielicznych agencji detektywistycznych, która prowadzi działania nie tylko w Polsce, ale też za granicą, zgłaszają się do nas Klienci, którzy chcą realizować zlecenia w innych państwach. Tym razem otrzymaliśmy telefon od pani Wioletty, która na co dzień mieszka w Niemczech, ale od kilku miesięcy, z uwagi na zły stan zdrowia matki, przeprowadziła się ponownie do Polski, by się nią zaopiekować. W Hamburgu pozostał jej mąż, pan Bogdan oraz ich córka, która była już pod koniec swojej ścieżki edukacji w szkole średniej.

Zlecenie – zdrada i niewierność za granicą

Od jakiegoś czasu jej relacje z mężem szwankowały. Nie wracał na weekendy do kraju, nie odbierał telefonów, był oschły i wycofany. Klientka udała się do Niemiec na jeden z weekendów i wówczas jej podejrzenia się wzmogły. Mąż skrzętnie skrywał telefon, nie chciał bliskości, został dłużej w pracy. Po powrocie do kraju pani Wioletta zgłosiła się do nas i opowiedziała o swoim niepokoju. Zleciła nam sprawę wykrycia zdrady za granicą.

Detektywi JANDA zgromadzili wszelkie informacje na temat męża Klientki, ustalili szczegóły działania i rozpoczęli sprawę. Priorytetem było, aby śledztwo było jak najbardziej dyskretne. Pani Wioletta nie chciała ujawnić swoich podejrzeń wobec męża ani budzić niepokoju córki, która przecież wciąż mieszkała z ojcem i nie wspominała słowem, że coś jest nie tak.

Detektywi JANDA wykryli zdradę

Rozpoczęcie śledztwa nastąpiło od obserwacji męża Klientki w jego miejscu pracy. Pan Bogdan pracował na budowie, więc tam, zgodnie z przypuszczeniami, nie było czasu i miejsca na zdradę. Po pracy mężczyzna udał się na zakupy do marketu i wrócił do domu. Prędko okazało się, że atmosfera między mężem Klientki a córką nie jest najlepsza. Córka zrobiła ojcu awanturę na balkonie – wszystko wskazywało na to, że wiedziała o jego nielojalności wobec matki. Zagroziła, że jeśli wyjdzie to powie o wszystkim mamie.

Mężczyzna zdawał się być niewzruszony i po kilkunastu minutach opuścił mieszkanie. Podążający za nim detektywi dotarli do jednej z bogatszych dzielnic Hamburga. Pan Bogdan wszedł do mieszkania, które opuścił dopiero nad ranem. Dalsza obserwacja pozwoliła ustalić, że w apartamencie przebywała kobieta – jak się później okazało, żona szefa firmy budowlanej, w której pracował pan Bogdan. Mieli romans, co udało się uwiecznić na materiałach dowodowych. Te wystarczyły, aby Klientka rozmówiła się z mężem. Teraz już byłym – sprawa rozwodowa z orzeczeniem o jego winie zakończyła się kilka tygodni temu. Córka pani Wioletty wyprowadziła się od ojca i zamieszkała w internacie. Nie utrzymują kontaktu.

Również podejrzewasz swoją drugą połówkę o zdradę? Żyjecie w rozłące i boisz się, że partner/partnerka jest wobec Ciebie nieuczciwy/a? W takim razie skontaktuj się z nami. Prędko rozwiejemy Twoje wątpliwości. Jeśli podejrzenia okażą się słuszne, zgromadzimy należyty materiał dowodowy. Działamy na terenie całego kraju i za granicą 7 dni w tygodniu, 24h/dobę.


DETEKTYW JANDA
+48 795 44 77 06 lub biuro@detektyw-janda.pl