Zdrada partnerska w Jaworznie

Czy każda panna młoda przed ślubem ma wątpliwości? Z pewnością nie, ale naszej Klientce jej intuicja nie dawała spokoju. Czuła, że coś jest nie tak. Ale czy nie jest już za późno? Termin wesela ustalony – 8 tygodni do tego wyjątkowego dnia. Suknia kupiona, sala zarezerwowana, zaproszenia rozesłane. Wszelkie ustalenia weselne już na ostatniej prostej, a jej związek popadł w wątpliwość. Niespokojne myśli nie dawały pani Kindze spokoju, a sama nie wiedziała, jak się z tym uporać. Niepokoić rodziców, przyjaciółki? Zdecydowała więc, że najpierw zleci usługę detektywom JANDA.

Sprawdzenie lojalności partnera

Klientka zgłosiła się do nas i przedstawiła problem, jednocześnie nakreślając wszelkie informacje odnośnie partnera z Jaworzna. Podała nam miejsce zatrudnienia i jak i gdzie spędza on wolny czas. Podjęliśmy więc działania w kierunku sprawdzenia lojalności małżonków lub partnerów, które miały rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pani Kinga miała ogromną nadzieję, że wszystko to wynik stresu przed ślubem, ale były pewne symptomy, które świadczyły, że jej podejrzenia mogą być słuszne. Młodzi mieszkali ze sobą już ponad 1,5 roku. Znała więc nawyki ukochanego, który do tej pory nie miał przed nią tajemnic. Jednak od blisko dwóch miesięcy bardzo nerwowo pilnował on swojego telefonu, blokował go, pisał dyskretnie SMSy. Myślała jednak – „a może szykuje dla mnie niespodziankę w trakcie ślubu?”.

Skuteczna obserwacja naszych detektywów

Niestety, nie myliła się. Kilkudniowa obserwacja detektywów JANDA z Katowic obnażyła przykrą prawdę o narzeczonym Klientki. Okazało się, że w pracy dzwonił i wymieniał czułe słówka z jakąś kobietą, a po pracy – umawia się na schadzki w mieszkaniu, o którym nie powiedziała nam pani Kinga. Stało się jasne, że ma on jakieś tajemnice. Pod przykrywką detektywi weszli do środka mieszkania, gdzie zastali półnagiego partnera Klientki i kobietę w kusym szlafroczku. Niezwłocznie powiadomiona została Klientka, która, gdy tylko podaliśmy jej adres, gdzie czas wolny spędza jej mąż, wiedziała u kogo jest. Była to eks dziewczyna jej narzeczonego, która kilka lat wcześniej porzuciła go dla innego mężczyzny. Widać jednak, że stara miłość nie rdzewieje.

Pani Kinga początkowo była załamana, ale szybko zdała sobie sprawę, że gdyby nie jej intuicja i sprawne działania biura detektywistycznego JANDA, mogła by spędzić całe swoje życie u boku kłamcy. Ślub został odwołany, a bliscy wsparli naszą Klientkę w trudnych chwilach.

Jeśli też podejrzewasz, że partner nie jest wobec Ciebie lojalny – nie zwlekaj! Detektyw JANDA pomoże Ci ustalić, jaka jest przyczyna zmian w jego zachowaniu. Realizujemy zlecenia wykrywania zdrad partnerskich i małżeńskich, a także zbieramy dowody do spraw rozwodowych. Działamy 7 dni w tygodniu, 24 h/dobę w kraju i za granicą!

DETEKTYW JANDA
+48 795 44 77 06 lub biuro@detektyw-janda.pl