Zdrada na koszt męża w Kędzierzynie-Koźlu

Problem wierności w związku nie jest jedynym zagadnieniem, z którym detektywi spotykają się na co dzień, ale jest to jeden z najczęstszych obszarów budzących niepokój u klientów. Efekty pracy detektywów pozwalają poznać prawdę. Czasem jest ona bolesna, a nierzadko zaskakująca. Jak było tym razem?

Podejrzenie zdrady pojawia się w różnych związkach, niezależnie od piastowanego stanowiska oraz zasobności portfela. Zarówno w związkach partnerskich, jak i długoletnich małżeństwach. Do ekspertów z biura detektywistycznego Janda zgłosił się klient, który chciał upewnić się w kwestii wierności swojej żony. Na co dzień mieszkali oni w Kędzierzynie-Koźlu w pięknym, urządzonym przez nich domu. Obowiązki służbowe jednak doprowadziły do tego, że Klient realizował rozległe interesy i często bywał w rozjazdach. Z czasem, wracając z służbowych podróży, zauważył on zmiany w zachowaniu żony. Kobieta jest młodsza o blisko piętnaście lat, dba o swoje zdrowie i formę, dlatego nie było w tym nic dziwnego, że wzbudzała zainteresowanie mężczyzn, gdziekolwiek się pojawiła. Kiedy jednak pojawiły się u Klienta poważne podejrzenia zlecił nam usługę wykrycia zdrady i niewierności za granicą.

Detektywi Janda podjęli intensywną obserwację podejrzanej o zdradę kobiety, jak tylko jej mąż wyjechał w kolejną służbową podróż. Pani miała zaplanowany wyjazd, rzekomo z koleżankami do położonego niespełna sto kilometrów od domu centrum SPA i hotelu. Detektywi Janda dyskretnie towarzyszyli kobiecie oraz jej kochankowi w czasie weekendowego pobytu w luksusowym hotelu. Zachowanie pary nie budziło wątpliwości, co do łączącej ich relacji. Para nie kryła się wcale z czułościami i obściskiwaniem.

Wykrycie zdrady przez specjalistów

W ostatnim dniu pobytu do hotelu przyjechały koleżanki obserwowanej przez Detektywów Janda pani. Zrobiły sobie sporo zdjęć na basenie, w hotelowym ogrodzie i wszędzie gdzie się dało, ciągle się przebierając i pozując. Nasz klient otrzymał od żony wiele z tych zdjęć, jako fotorelację z kilkudniowego pobytu z koleżankami w SPA. Niemniej to detektywi Janda mieli w swojej dokumentacji znacznie więcej ciekawych zdjęć.

Pomysł z koleżankami powtórzył się jeszcze raz podczas kolejnego pobytu w ekskluzywnym hoteliku, położonym w podgórskiej okolicy. Pani łączyła pobyt z koleżankami ze schadzkami z  kolejnym kochankiem.
 
W przerwach pomiędzy wycieczkami za miasto obserwowana kobieta spędzała czas na siłowni, basenie czy w kawiarniach i restauracjach. Nie miała zbyt wielu obowiązków, musiała więc wypełnić sobie jakoś czas. Wyglądało na to, że w czasie pobytu w domu ma na podorędziu kochanka, który pojawia się na każde zawołanie.

Zebranie rekordowej ilości materiałów

Jedyną prawidłowością wydawało się to, że nigdy nie sprowadza mężczyzn do domu. Być może była przekonana, że zdrady popełnionej poza domem nikt nie zauważy. Detektywi Janda z Katowic zebrali rekordową ilość materiałów, bezsprzecznie wskazujących na niewierność kobiety. Podczas kilku tygodni obserwacji udokumentowali, że ta spotykała się regularnie z różnymi mężczyznami, organizując wyjazdy do hoteli, SPA i luksusowych willi.

Detektywi Janda spotkali się ze zleceniodawcą i przekazali mu materiały, które zgromadzili podczas obserwacji. Mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Jego czuła i kochająca małżonka w objęciach młodych adoratorów, w pięknych plenerach, luksusowych wnętrzach, a wszystko to na koszt naszego klienta. Czuł się oszukany i upokorzony przez kobietę, która miała być towarzyszką jego życia.

Masz podejrzenie, że i w Twoim związku może dochodzić do oszustw? Chcesz sprawdzić lojalność bliskiej osoby? Zapraszamy do kontaktu. W ramach bezpłatnej konsultacji przedstawimy różne sposoby rozwiązania tego problemu. Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

DETEKTYW JANDA

+48 795 44 77 06 lub biuro@detektyw-janda.pl