Zdrada tak - ale z kim?

Zdrada męża w Dąbrowie Górniczej - Co zrobić jeśli podejrzewasz, że partner zdradza? Wątpliwość jest okropna. Nasza klientka Pani Iwona  pracowała na pełny etat. Mąż Pani Iwony studiował Ekonomię na ostatnim semestrze. Małżeństwo jeszcze nie posiadało potomstwa. Pani Iwona jakoś wewnątrz była niespokojna, coś jej nie pasowało. Niby wszystko było jak dawniej, a jednak czuła niepokój…. Po jakimś czasie zaczęły pojawiać się „wskazówki”. Nowy wygląd, nawet nowy zapach perfum, nie mówiąc już o telefonie. Tu wyobraźnia męża była na najwyższym poziomie. Blokada ekranu, blokada blokady, wyciszenie….szaleństwo!!!   W sypialni od pewnego momentu nic się nie działo.  Pani Iwona chciała  mieć wreszcie pewność. Tak dalej nie mogło być.  Pani Iwona podejrzewała, że jej mąż ma pozamałżeński romans z inną kobietą. Ponieważ nie chciała bez dowodów narażać swojego związku, zwróciła się do naszej agencji detektywistycznej Detektyw JANDA.

Po ustaleniu z klientką czasów operacyjnych detektywi JANDA  natychmiast podjęli obserwację. Przez trzy dni dyskretnie śledzili męża Pani Iwony. Początkowo wydawało się, że podejrzenie Pani Iwony o niewierność i zdradę męża się nie potwierdzi. Mąż spotykał się na codziennie z jednym kolegą, nie było momentu aby pojawiła się jakakolwiek kobieta.
Mężczyźni spędzali bardzo dużo czasu ze sobą. Kawa w czasie wolnym, siłownia itp.  

Zdrada Dąbrowa Górnicza

Detektywi JANDA z Katowic zaczęli baczniej się przyglądać przyjaźni mężczyzn podczas zakupów. W sklepie z ubraniami, w trakcie mierzenia spodni zachowanie kolegów zaczęło wskazywać na fakt, że ich związek nie jest tylko koleżeński. Nawet detektywi JANDA byli zaskoczeni z obrotu sytuacji. W otoczeniu męża klientki szukali innej kobiety, a nowy partner był cały czas u boku. Kolejnego dnia mężczyźni udali się nawet do „sklepu dla dorosłych” oczywiste jest, że detektywi JANDA także byli w tym sklepie. Tu detektywi mieli już 100 % pewność. Zakupy oraz zachowanie mężczyzn w sklepie nie pozostawiało żadnych wątpliwości.

Pani Iwona nie mogła uwierzyć w to co usłyszała. Koleżeństwo jej męża z „tym panem” trwało od zawsze. Nawet gdy byli narzeczeństwem. Czy ich małżeństwo było fikcją? Przykrywką? Mąż nie chciał nic wyjaśniać. Tego samego dnia się spakował i wyprowadził. Mąż przyznał się do utrzymywania pozamałżeńskich stosunków z partnerem. Teraz Panią Iwonę czeka sprawa rozwodowa oraz układanie sobie życia od początku.

Jeśli macie Państwo podobne podejrzenia lub problemy zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

DETEKTYW JANDA
+ 48 795 44 77 06 lub biuro@detektyw-janda.pl