Detektywi JANDA często realizują zlecenia na rzecz partnerów, którzy chcą sprawdzić wierność i lojalność swoich drugich połówek. Tak też było tym razem, gdy o spotkanie w Rybniku poprosiła nas pani Helena. Podczas rozmowy opowiedziała nieco o sobie, mężu i codzienności.

Charakterystyka sprawy – zdrada małżeńska

Ona jest kierownikiem sklepu obuwniczego. On pracuje jako ekspert finansowy w jednej ze śląskich korporacji. Mają 3 dzieci w wieku szkolnym. Dotychczas nie mogli narzekać na swoją relację – niczego im nie brakowało, zdrowie, finanse i powodzenie w każde sytuacji. Wspólne wczasy, święta w gronie najbliższych, a nawet regularne randki. Z czasem jednak mąż Klientki coraz częściej wyjeżdżał w delegacje. Czasem były to wyjazdy w kraju, a czasem bardziej odległe, trwające kilkanaście dni. Pani Helena nie wątpiła w uczciwość męża – jego współpracownik, przyjaciel rodziny, wyjeżdżał razem z nim, więc wiedziała, że nie jest to żadne oszustwo.

Pewnego razu znalazła jednak, kiedy robiła domowe porządki, znalazła w dokumentach męża rezerwacje biletów lotniczych dla 4 osób na wczasy all inclusive w Egipcie. Była pewna, że jej mąż i przyjaciel chcą zabrać małżonki na wakacje. Zbliżał się jednak termin wyjazdu, a mąż nie mówił nic o planach. Co więcej, przekazał kobiecie informację, że czeka go wyjazd służbowy do Pragi, gdzie spędzi cały tydzień. Był to najlepszy moment, by sprawdzić wierność męża. Pani Helena nie zdradziła mu swoich podejrzeń i poprosiła nas o pomoc – rozpoczęliśmy sprawę „zdrady małżeńskie i partnerskie za granicą”.

Zdrada za granicą – wyjazd służbowy czy wakacje z kochanką?

Detektywi z Rybnika przeszli do działania. Jeszcze tego samego dnia zarezerwowali wczasy do tego samego hotelu w Marsa Alam, gdzie wybierał się mąż Klientki. Na lotnisku okazało się, że faktycznie leci on z przyjacielem, ale oprócz tego towarzyszy im księgowa oraz sekretarka. Wyglądało to na biznesowy wyjazd, ale tylko do czasu. Na miejscu okazało się, że mąż Klientki ma pokój z księgową, a jego kolega z sekretarką.

detektyw-zadrada_egipt

Kolejne dni spędzali wspólnie na plaży, popijając drinki oraz wieczorami na romantycznych schadzkach. Pozwoliło to detektywom zgromadzić solidny materiał dowodowy, który jeszcze przed powrotem do kraju wysłali Klientce. Ta przed przyjazdem męża złożyła pozew rozwodowy, w którym solidnym poparciem jej decyzji były dowody zebrane przez detektywów. Spakowała również walizki męża, by ten nie spędził w domu już ani jednego dnia. Nie wybaczyła. Mimo próśb, przeprosin, błagań – wiedziała, że to koniec. Zawiadomiła również swoją znajomą, żonę kolegi męża, która także zdecydowała się wytoczyć sprawę rozwodową.

Nie stresuj się – zdaj się na pomoc doświadczonych detektywów

Pomoc detektywów i tym razem okazała się dobrym posunięciem. Na własną rękę trudno byłoby kobietom udowodnić winę mężczyzn i zebrać takie dowody. Jeśli Ty również chcesz sprawdzić wierność bliskiej osoby – umów spotkanie z detektywem JANDA i opowiedz o swoich podejrzeniach. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy sposób, by upewnić się, czy jest coś na rzeczy. Czekamy na Twój telefon! Działamy na terenie całego kraju i za granicą 7 dni w tygodniu, 24h/dobę.


DETEKTYW JANDA
+48 795 44 77 06 lub biuro@detektyw-janda.pl