Klientka długo wahała się, czy chcę angażować detektywów. Przecież związek powinien opierać się na zaufaniu. A jeśli śledczy nic nie odkryją a mąż dowie się, że był obserwowany? Jednak klientka od dłuższego czasu była niespokojna a nasza praca jest po to aby wprowadzić do życia klienta pewność, że może spać spokojnie. Klientka nie do końca chciała uwierzyć, że mąż, którego darzy ogromną miłością mógłby ją zdradzić. Przedstawiła nam ten sam schemat, który przedstawia wiele kobiet na pierwszym spotkaniu z Detektyw Janda. Zachowanie męża się zmienia, wraca do domu o coraz późniejszych godzinach, zachowuje się inaczej niż zawsze. Klientka zdecydowała się na obserwację męża.
Zadanie nie należało do najprostszych, ponieważ mąż naszej klientki jest taksówkarzem i jako kierowca niezrzeszony w żadnej korporacji może jeździć gdzie chce i kiedy chce a możliwości do niewierności ma bardzo wiele, pytanie, czy z nich korzysta?


Pierwszy dzień śledztwa, pierwsze dowody zdrady

Detektywi ustawili się pod domem klientki i obserwowanego mężczyzny, koło godziny 20:00 wyszedł on z domu i udał się do swojego pojazdu. Według informacji od naszej klientki miał on udać się na postój taksówek w centrum miasta jednak mężczyzna pojechał pod galerie libero w Katowicach i ustawił się na parkingu od razu przy wejściu do galerii. Chwile po godzinie 21:00 do samochodu dosiadła się filigranowa brunetka, pracownica jednego ze sklepów odzieżowych znajdujących się w galerii handlowej, na co wskazywały ubrania służbowe z logo sklepu.
Detektywi nie chcieli od razu nabierać podejrzeń, w końcu mężczyzna był kierowcą. Może to stała klientka? Umówiony wcześniej kurs? Jednak po bardzo namiętnym pocałunku, którym przywitała się para śledczy nie mieli podejrzeń a pewność, że nie jest to zwykły kurs.
Kochankowie udali się pod hotel ,,ibis” w Katowicach, zaparkowali a następnie weszli do środka. Detektyw skierował się za nimi. Para wykupiła pokój w hotelu na jedną dobę. Detektywi ustawili się na parkingu i czekali aż obserwowany z kobietą opuszczą hotel. Po trzech godzinach para wyszła z hotelu. Namiętnie się pożegnali po czym mąż klientki wsiadł do samochodu a kobieta skierowała się pieszo w strone centrum miasta.

Detektywi rozdzielili się. Jeden z naszych pracowników za kobietą dotarł pod kamienice w samym centrum Katowic. Obserwował jak kobieta dzwoni dzwonkiem do drzwi na parterze. Otworzył jej mężczyzna. Kobieta przywitała się i oznajmiła, że zapomniała swoich kluczy. Wszystko wskazywało na to, że w tej sprawie nie tylko mąż naszej klientki nie jest wierny. W tym samym czasie drugi detektyw dotarł za obserwowanym mężczyzną do domu w klórym mieszkał wraz z klientką, którą informowaliśmy na bieżąco o przebiegu sprawy. Doradziliśmy jej aby zachowała zimną krew i dla dobra sprawy na razie nie informowała męża, że wie o jego niewierności aż do momentu, gdy przekażemy jej raport oraz materiał dowodowy. W takich sytuacjach, gdy klienci zawodzą się na bliskiej osobie emocje są tak silne, że często reagują impulsywnie.
Po kilku dniach spotkaliśmy się z klientką i przekazaliśmy jej wszystkie zebrane przez nas dowody.


Związek dwojga kochanków


Mąż przyznał się do zdrady i oznajmił się żonie, że romans trwa już kilka miesięcy. Sam chciał wystąpić o rozwód i związać się z młodszą kobietą, ale ona również ma współmałżonka i chcieli zrobić to w tym samym czasie, ale nie byli jeszcze gotowi na tak drastyczne zmiany w życiu.
Początkowo klientka była załamana, ale szybko zdała sobie sprawę, że gdyby nie jej intuicja i sprawne działania biura detektywistycznego JANDA, przez jakiś czas dalej żyłaby w fikcji a jej związku nie dało się już uratować. Jeśli też podejrzewasz, że partner nie jest wobec Ciebie lojalny – nie zwlekaj! Detektyw JANDA pomoże Ci ustalić, jaka jest przyczyna zmian w jego zachowaniu. Realizujemy zlecenia wykrywania zdrad partnerskich i małżeńskich, a także zbieramy dowody do spraw rozwodowych. Działamy 7 dni w tygodniu, 24 h/dobę w kraju i za granicą!