Wandalizm w Sosnowcu

To nie zawsze EX, ale w tym przypadku EX…. jeśli chodzi o zniszczone opony w samochodzie! Pani Ela z Sosnowca już nie miała siły. Ostatnie tygodnie były okropnym koszmarem. Pani Ela była zmuszona do trzech zmian opon w ostatnich 4 tygodniach. Wszystkie cztery opony zostały pchnięte nożem i to za każdym razem. Pani Ela opowiadając o zdarzeniu miała już łzy w oczach. "Już nie mam siły" dodała. "Proszę o pomoc". W rozmowie stało się jasne, że tylko były partner pani Eli wchodził w grę, niestety Pani Ela nie miała żadnych dowodów. Z lekkim uśmiechem dodała, że przez ta sytuację ma duże rabaty na zakup nowych opon.

Detektywi JANDA z Sosnowca analizowali razem z Panią Ela godziny możliwego następnego przestępstwa. Okazało się, ze prawdopodobnie EX działał w godzinach 24:00 do 06:00 rano. Zdecydowano się na podjęcie obserwacji prze Detektywów JANDA w tych godzinach.

Wykryty wandalizm przez Detektyw Janda w Sosnowcu

Detektywi JANDA z Katowic potrzebowali tylko trzech nocy, aż "ex" znów uderzył. Detektywom JANDA udało się udokumentować przestępstwo na gorącym uczynku. Trzeciej nocy o godzinie 3:20 nad ranem określony samochód od byłego partnera Pani Eli wjechał w okolice. Samochód jednak zaparkował około 70 metrów od mieszkania Pani Eli. Z samochodu wysiadł Ex i udał się w kierunku samochodu Pani Eli, który stal naprzeciwko mieszkania. Ex rozglądał się na wszystkie strony i podszedł do samochodu.  Kolejny raz wbił nóż w opony samochodu Pani Eli. Po tym zajściu, detektywi z biura detektyw JANDA zatrzymali przestępcę ("ujęcie obywatelskie") i poinformowali policję. EX pani Eli był tak zaskoczony i szokowany ze przyznał się na miejscu przy policji do wielokrotnej dewastacji samochodu.

Ex będzie mógł zapłacić nie tylko cztery zestawy opon, ale także rachunek biura detektywistycznego.  
Pani Ela już może spać spokojnie a za pieniądze / odszkodowanie za cztery komplety opon / od Ex postanowiła zafundować sobie zabiegi w SPA. :-)

Jeśli macie Państwo podobne podejrzenia lub problemy zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

DETEKTYW JANDA
+ 48 795 44 77 06 lub biuro@detektyw-janda.pl