W dniach od 27 do 30 listopada 2015 w Berlinie odbyło się 13 spotkanie niemieckich detektywów „ERMITTLERTREFFEN„ w którym DETEKTYW JANDA jako jedyny polski detektyw brała udział.

spodkanie_detektywow

 

Ponad 50 detektywów ze wszystkich landów Niemiec spotkało się, aby wymienić doświadczenia oraz wziąć udział w wyjątkowych wykładach dotyczących szpiegostwa w sieci firmowej, psychologii kryminalistycznej, analizie tekstów (profiling) – kłamstwo w treści oraz pozyskiwanie informacji jako detektyw.

Po części szkoleniowej odbyło się spotkanie nieoficjalne, na którym Detektyw Janda wymieniając doświadczenia zawodowe pogłębiła relacje z pozostałymi detektywami, aby w przyszłości mieć możliwość prowadzić dla Państwa sprawy na terenie całych Niemiec z najlepszymi detektywami.

 

 

Tochę historii na temat spotkań: Spotkania detektywów odbywają się 2 razy w roku i trwają 3 dni. Po raz pierwszy odbyło się w 2010 roku, gdzie 8 detektywów spotkało się nieformalnie, aby przy kawie wymienić swoje doświdczenia zawodwe. Od dłuższego czasu zminiła się forma spotkań. Na zjazdy detektywów zapraszane są znane osoby, specjaliści z różnych branż znaczących w pracy detektywa.