Drugie życie w Bielefeldzie na terenie Niemiec

Choć sytuacja na rodzimym rynku pracy się poprawia to pensje wciąż znacząco odbiegają od tych zza zachodniej granicy. W związku z tym rodziny decydują się na wyjazd w celach zarobkowych bądź też rozłąkę – rodzina zostaje w Polsce, a jej głowa wyjeżdża, by lepiej zarabiać i ich utrzymać. Tak właśnie było w przypadku naszej Klientki – pani Marty. Jest matką 2 dzieci – ośmiolatka i rocznej dziewczynki. Jej mąż, pan Oskar, wyjechał do Bielefeldu, by żyło im się dostatniej i tam podjął zatrudnienie jako monter konstrukcji stalowych.

Rutyna tej rodziny wyglądała następująco – pan Oskar wyjeżdżał w poniedziałek i wracał do kraju w piątki co dwa tygodnie. Wówczas rodzina spędzała wspólnie czas na spacerach, zakupach, odwiedzinach u bliskich. Jednak po blisko roku Klientkę zaczęły niepokoić zachowania męża. Mówił, że musi pracować w weekend i rzadziej przyjeżdżał, kiedy był w domu odbierał potajemnie telefony, a swojego smartfonu nie spuszczał z oka ani na chwilę. Kiedy zbliżały się święta, pani Marta zaproponowała, że na te dwa tygodnie pojedzie do Niemiec, by wspólnie spędzić ten piękny czas. Spotkała się z kategoryczną odmową i wówczas podjęła decyzję, by zlecić detektywom obserwację partnera.

Wynajęcie specjalistów z biura detektywistycznego JANDA

Klientka zgłosiła się do biura detektywistycznego JANDA i opowiedziała nam swoją historię. Podała dokładny adres męża, pod którym miał mieszkać oraz zakład pracy, w którym był zatrudniony. Nasi detektywi prowadzą śledztwa także za granicą, więc bez chwili zawahania przyjęli zlecenie sprawdzenia lojalności małżonków lub partnerów.
 
Eksperci podjęli obserwację w miejscu zatrudnienia i sprawdzili podany adres zamieszkania. Ta druga informacja okazała się nieprawdziwa. Po pracy pan Oskar udał się w inne miejsce, gdzie został czule przywitany przez kobietę oraz małego chłopca. Detektywi JANDA sporządzili dokumentację fotograficzną i postanowili więcej dowiedzieć się na temat tych osób i ich relacji.

Dostarczone niezbite dowody

Po kilku dniach śledztwa okazało się, że mężczyzna prowadził drugie życie w Niemczech. Dostarczyliśmy Pani Marcie pełną dokumentację, która później posłużyła za dowody w sprawie rozwodowej. Eksmąż został zobowiązany do wypłacania alimentów na byłą żonę i dzieci w wysokości adekwatnej do osiąganych za granicą zarobków.

Podejrzewasz, że bliska osoba może także nie być szczera wobec Ciebie? Boisz się, że mąż pracujący za granicą wiedzie drugie życie? Skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym. Oferujemy bezpłatną konsultację, gdzie przedstawimy zasady naszej pracy i powiemy, jak możemy Ci pomóc. Działamy 7 dni w tygodniu, 24 h/dobę.

DETEKTYW JANDA
+48 795 44 77 06 lub biuro@detektyw-janda.pl