10 znaków, że Twój partner jest niewierny!

Zdrada małżeńska lub partnerska to nasza codzznaki_zdradyienna praca i bardzo częsty problem społeczny.

Zdrada lub niewierność przez partnerów, jest dla wielu absolutnym koszmarem! Mimo to, około 50 procent mężczyzn i 45 procent kobiet, według różnych statystyk oszukuje i zdradza swoich partnerów. Ślady szminki na koszuli i ślubna obrączka w kieszeni spodni to nie jedyne wskazówki... Następne 10 znaków może powiedzieć/pokazać Ci, że Twój partner jest niewierny...

1. Niezwykła hojność
Afera wymaga czasu! Czas, który powinien pozostać niezauważany przez partnera... Dlatego strony internetowe na temat zdrad zalecają "pozbyć się partnera" w ustalonych terminach - najlepiej kupując hojny prezent jak na przykład lekcje gry na gitarze lub roczny karnet do klubu fitness ze swoim najlepszym przyjacielem / przyjaciółką. Wtedy zdrajca wie dokładnie, kiedy ma czas wolny lub wieczór dla siebie i swojego kochanka / kochanki.
UWAGA: Ponieważ zdrada wywołuje poczucia winy, niewierny obdarowuję Swojego partnera kwiatami, drobnymi upominkami i słodkościami oraz miłymi gestami, takimi jak śniadanie do łóżka lub list miłosny w kieszeni, itd..

2. Wahania nastroju
Oszukiwanie partnera i stałe ryzyko przyłapania, jest ciągłym stresem dla niewiernego. Wtedy, gdy oszukiwany partner ma podejrzenia i zaczyna zadawać pytania, na przykład w sprawię terminów, reakcja niewiernego będzie bardzo agresywna. Jak oszukiwany partner zacznie rozmowę o swoich podejrzeniach, zdradzający będzie reagować albo z przeciw-oskarżeniami, albo będzie całkowicie rozczarowany i nazwie to " bezpodstawnymi insynuacjami". W każdym razie, nie będzie to skrajna reakcja i będzie wyglądać jak wielokrotnie przećwiczona.

3. Mniej lub więcej seksu
W przypadku zdrady zmiany można zauważyć również w swoim życiu seksualnym. Masz mniej  lub znacznie więcej seksu niż zwykle. Brzmi paradoksalnie? Niekoniecznie. Oszuści często czują się winni i chcą się zrekompensować swoim partnera większą czułością. Po drugie, jak mówi słynne powiedzenie: "Apetyt przychodzi w miarę jedzenia", sprawdza się to także  w temacie seksu. Im więcej masz, tym więcej chcesz... Szczególną uwagę powinieneś zwrócić , gdy partner nagle chce spróbować nowych pozycji seksualnych oraz gdy zna / wykonuje je doskonale. Czy on / ona ćwiczył/a je już wcześniej?

4. Nadgodziny, nadgodziny...
"Byłem dłużej w biurze / w pracy" to klasyczna wymówka. I ta utarta opinia jest prawdziwa! Wielu oszustów wykorzystuje rzekome nadgodziny na gorącą przygodę. A jak to wygląda z podróżami służbowymi? - Jeśli Twój partner wieczorem świeżo jak z pod prysznica wraca z pracy, Twoje dzwonki alarmowe powinny się włączyć!

5. Nowy wygląd, nowy perfum...
Czy znasz piosenkę "Nowa miłość jest jak nowe życie"? Podobna sytuacja jest z romansem lub zdradą. Właśnie takie zachowania zostawią ślady w życiu niewiernego oszusta. Oszust zostawia ślady w swoim codziennym życiu, w swoim życiu emocjonalnym i czasami w jej / jego szafie! Zmiana wyglądu to często wskazówka, że coś się szykuje. Mąż / partner nosi nagle nowe, modne jeansy zamiast starych, bardzo znoszonych. Nowe perfumy żona/ partnerka zmieniła kolor włosów? To może być początek kryzysu wieku średniego, albo jednak wpływ innej kobiety bądź innego mężczyzny?

6. Od lenia do sportowego świra
Podobna sytuacja ma miejsce, jeśli chodzi o sport. Niewielki brzuszek lub uporczywa waga po porodzie, to coś normalnego i codziennego. Dla nowego kochanka lub nowej kochanki, ciało musi wrócić do formy! Kto nagle zjada tylko sałatki i białka oraz pięć dni w tygodniu spędza na siłowni, jest podejrzany!
W dzisiejszej optymalizacji złudzenia to wciąż trudno odfiltrować oszustów od fanatyków fitnesu. Może należy spojrzeć na nowego instruktora fitnesu. Czy może on / ona jest powodem narodzin sportowego świra ....

7. On / ona płaci często gotówką
Płatność kartą jest jednym z największych błędów każdego niewiernego partnera. Jeśli nagle pojawia się niewytłumaczalne rachunki za hotel, posiłki w restauracji lub inne dziwne płatności na wyciągu z karty To jego partnera, to najwyższy czas na rozmowę. Podobnie, jeśli on / ona rzadko lub wcale nie płaci kartą . Ale wybiera większą ilość gotówki. Twój partner nagle robi z tak dużą gotówką? Może sprawia prezenty dla swojej kochanki / kochanka?

8.  Miłośnik sztuki
Zawsze muzea śmiertelne nudziły partnera a tu nagle odkrył swoją miłość do sztuki? Czyta powieści autora, o którym nigdy wcześniej nie słyszał? Nagle słucha kompletnie inny gatunek muzyki? Jeśli z dnia na dzień ma nowe hobby czy zainteresowania, oczywiście może to być tylko nieszkodliwa ciekawość nowego, jednakże może to być również chęć zaimponowania kochance/ kochankowi

9. Dziwne zachowanie z telefonem
Kto chce utrzymać relacje z kochanką, oczywiście musi także pozostać z nią w kontakcie. Niewierni często używają więc drugiego telefonu komórkowego lub drugą kartę SIM. Ich zachowanie jest nienaturalne: Nagle wszystkie połączenia stają się ważne i partner wychodzi do innego pomieszczenia. Chowanie telefonu w kieszeni lub wyciszanie głosu zaczyna być istotne. - Niektórzy niewierni zapisują swoja kochankę lub kochanka pod "dyskretną" nazwą , która nie sprawia szczególnych podejrzeń. Jednak czasem zdarzają się wtopy, bo kto otrzymuje SMS z "Przedszkola" lub telefon od "Fryzjera" - o 12 w nocy?

10. On / ona zaciera ślady cyfrowe
Na domowym komputerze niewierny oszust jest bardzo ostrożny i stara się zatrzeć wszelkie ślady.  Szczególnie uderzające jest, gdy dane logowania partnera (nazwa użytkownika i hasło) ze swoich kont e-mail nie są już zapisane. Tak samo jak częsta zmiana innych haseł. - Również usuwanie historii przeglądarki internetowej po każdym użyciu komputera, może być znakiem.

Warto pamiętać, że jeden sygnał może nic nie znaczyć. Jeśli jednak jest ich wiele, istnieje duże prawdopodobieństwo niewierności partnera. Otwarta konfrontacja nie zawsze jest dobrą decyzją.  Detektywi JANDA zbiorą dla Państwa dowody i przekażą dokumentację "zdrady partnera". Wtedy już partner nie będzie miał wymówek a Państwo żadnych wątpliwości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę

+48 795 44 77 06  lub  biuro@detektyw-janda.pl